Пожежники нарікають, що неналежно припарковані авто заважають їм рятувати людей ФОТО

Квітень 06 22:11 2018

‘ Питання відсутності достатньої кількості паркомісць та культури паркування біля будинків міста Долина, піднімалось не раз. У міській раді Долини навіть почали фіксувати авто на газонах, але поки вирішення немає. Ось і рятувальні служби жаліються на автомобілістів.

“05.04.2018 року на ПЗЧ ДПРЧ-10 м. Долина поступило повідомлення про пожежу на 5-му поверсі 9-ти поверхового житлового будинку у м. Долина по пр. Незалежності.


Рятувальний підрозділ вже через декілька хвилин прибув до місця пожежі, але під’їхати авто драбиною АД – 30, яка використовується для евакуації людей з верхніх поверхів будинку та гасіння пожежі, безпосередньо до баготоквартирного житлового будинку заважали припарковані неналежним чином автомобілі (дивіться фото).

Ці обставини можуть стати причиною несвоєчасної допомоги мешканцям багатоповерхових будинків в разі виникнення пожежі або при інших надзвичайних подіях.”

Долинський РВ У ДСНС

Анастасія Рябцева виклала відео події

Gepostet von Anastasiia Riabtseva am Freitag, 6. April 2018

Vitaly Korolyuk Про розширення дворових проїздів я неодноразово писав після фотофіксації неправильно припаркованих авто в дворах. Адміністратору групи моделював саме цю ситуацію, але достукатись до свідомості було не можливо… Мене “виставили” злісним парковщиком на газонах. Наводив приклад Праги, де проїзд двополосний ( на одній запарковані авто, інша – вільна для руху автомобілів екстрених служб, таксі і т.п.). За приказкою: був би вовк ситий і коза жива. Як видно, проблема не вирішена. Фотофіксація ефекту не дала. І штрафи не допоможуть (бо для багатих, мажорів чи “людей зі звязками”, на штраф буде начхати). А для блокування проїзду в деяких дворах достатньо і однієї “кривозапаркованої” автівки. Чи не так? А що радите ви, працівники пожежних та швидкої?

  Article "tagged" as:
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.