Презентація книги Василя Гука Я все віддав тобі, Україно ФОТО

Вересень 27 11:00 2017

Село моє рідне, село українське,
Моя ти Церківно, як тя не любить.
Тут я народився, звичаїв навчився,
Дитячії літа в Церківні пройшли…


В с. Церківна відбулась презентація книги Василя Гука “Я все віддав тобі, Україно”. Василь Гук- уродженець с. Церківна, учасник визвольних змагань,вчитель,громадський діяч, почесний член обласної “Просвіти”, краєзнавець.

Гортаючи сторінки книжки, не можна не перейнятися щирою любов’ю автора до своїх односельців- патріотів, до України, адже наша земля зродила сотні героїв, які поклали свої життя на вівтар незалежності , імена яких увіковічнені у книзі.

Привітати свого земляка прийшли церківняни, гості з Івано- Франківська, Дрогобича, представники МГО #СонячнаСіч. Надзвичайно зворушливими були спогади Марти Яремко. Виступи сільських аматорів поєднувалися зі словами захоплення і подяки авторові за його подвижницьку працю. Своє слово про автора і його видання сказали Михайло Січка, Ігор Гук, Софія Дмитришин, Марія Комар, Іван Гук, Vova Golovatij, начальник відділу культури Витвицької сільської ради ОТГ Віталій Кульпа. І хоча за вікном була похмура дощова днина, але серця кожного з присутніх зігрівала щирість і доброта, світла посмішка Василя Юрійовича, який не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою і невтомною працею любить Україну.

Інформація  Витвицька об’єднана територіальна громада

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.