Про Вигодську та Швейцарську вузькоколійки знімуть фільм

Жовтень 11 22:52 2018

‘ Державна організація «Український культурний фонд» Міністерства культури України цьогоріч оголосила тендерів щодо закупівлі послуг з організації культурних заходів на загальну очікувану суму 161,61 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Найбільші десять угод уклали за переговорною процедурою, бо ці культурно-мистецькі проекти перемогли на конкурсах «Проекти національного партнерства», «Проекти міжнародного партнерства» або «Індивідуальні національні проекти», пишуть Наші гроші. Стаття МІСТО

ФОП Недбаєв Олександр Миколайович отримає два млн грн. на створення документального фільму «Вигодські вузькоколійки – Колія життя» у партнерстві з компанією «Nouvelle Vague Factory Sarl GmgH» Швейцарія.

Вузькоколійка в селі Вигода Івано-Франківської області також відома як «Карпатський трамвай». Фільм включатиме історії п’яти героїв з різних поколінь та розповість про вигодську і швейцарські вузькоколійки, тому його зніматимуть в Україні та Швейцарії.

Коментарі в групі  Долина LIVE

Долина LIVE. Taras Chepiga З Вигодської вузькоколійки залишились рожки та ножки лише на ентузіазмі. Вузькоколійка яка пережила 3 держави і дві світові війни не пережила незалежної української держави. Ще в кінці 80-х це було ціле господарство в складі Вигодського лісокомбінату. Оснащене сучасними дрезинами типу трамваїв , з підігрівом , якими возили робітників на лісопункти. Там люди мали гуртожитки з чистою постільною білизною, смачною лісовою їдальнею, магазинами, хлібопекарнею. А вже в середині 90- х керівництвом ВАТ ” Вигодський лісокомбінат” було прийнято рішення демонтувати найбільшу гілку вузкоколійки на Мислівку і далі Свічівське та Бескидське лісництво , та здати на металобрухт. Час поступово стирає насип залізничного полотна, а мости через р. Свіча розвалились або розвалюються.
Михайло Кепещук Тільки незалежна Українська держава тут ні при чім. Питати треба з конкретних чиновників які довели до ручки а поім дозволили прихватизувати колишній лісокомбінат.
Taras Chepiga Прихватизація це була державна політика України 90-х , яка продовжується до цього часу і є одним з основних чинників того до чого докотилася держава і суспільство. А слова , що треба притягати конретних чиновників це пусті слова. Ще ні одного чиновника не притягнули і не притягнуть до відповідальності за прихватизацію. Вихід поки не пізно тут один – націоналізація в першу чергу стратегічних, базових галузей енергетики а для всіх інших з наступним відкритим пошуком реальних інвесторів за прикладом “Криворіжсталі”.
Михайло Кепещук Taras Chepiga в частині про націоналізацію стратегічних галузей я вас цілком підтримую. Хоча мені більше подобається термін конфіскація всього майна та терміни увязнення від 10 років до пожиттєвого – за особливо тяжкі злочини проти держави. Саме тому я не поділяю вашого песимістичного настрою щодо неможливості притягнення чиновників до відповідальності.
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.