Проект відновлення спортивного павільйону у Долині

Січень 27 21:15 2017

У мережі Фейсбук з’явився візуальний проект відновлення спортивного павільйону, а також план щодо загального плану відновлення стадіону “Нафтовик”. Розробник ескізного проекту – КП “АПБ “Арка” Долинької міської ради.

Будівля матиме 2 поверхи із загальною площею близько 1000 м. кв. В павільйоні будуть облаштовані роздягальні, кімнати для арбітрів, адміністративні приміщення, спортзал, панорамна ложа, гостьові кімнати та інше.

Також заступник голови міської ради Володимир Смолій повідомляє про план відновлення цілого стадіону “Нафтовик”:

“П’ятирічний господарський план відновлення стадіону також включатиме: капітальний ремонт бігових доріжок з влаштуванням поліуретанового покриття, відновлення всіх легкоатлетичних секторів, влаштування нового якісного покриття майданчиків для волейболу (пісок), тенісу\баскетболу\хокею з м’ячем (поліуретан), міні-футболу (штучна трава). Окремо слід сказати, що буде проводитися пошук можливостей капітального ремонту запасного футбольного поля з влаштуванням там синтетичного покриття. Таке поле могло б бути єдиним в області та цілорічного використовуватись для навчально-тренувального процесу.”

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.