Результати громадського бюджету в Долині

Грудень 27 16:48 2018

‘ Такі підсумки зробили в міські раді Долини

УСПІШНО РЕАЛІЗОВАНІ ГРОМАДСЬКІ ПРОЕКТИ

Господарчий рік підходить до завершення, а отже, настає час підсумків. На сесії Долинської  міської ради 18 грудня було заслухано виконання програми «Громадський бюджет міста Долини на 2018 рік». Метою програми було залучення громадськості до процесів формування та розвитку міської інфраструктури.


Svitlana Bugriy

На цьогорічний конкурс було подано 27 громадських ініціатив.  За допомогою активної позиції жителів міста, шляхом  відкритого голосування на сайті міської ради було відібрано 5 проектів для реалізації в межах фінансування, які підтримали найбільше долинян.

Для реалізації Програми виділено 500 тисяч гривень  за рахунок коштів бюджету міста, сума проектів, які набрали найбільшу кількість голосів становила 494 583 грн.  Найуспішнішими були проекти «І проллється світло…», завдяки якому зроблено  підсвітку храму святого Апостола Андрія Первозванного.  Для маленьких долинян облаштовано дитячий майданчик по вул. Чорновола,6, благоустрій території  дитячого майданчика по вул. Підлівче, 80. Для  головного стадіону  нашого міста  придбано спортивне (футбольне) табло.

В процесі виконання робіт  було враховано думки та пропозиції громадськості для розбудови комфортного середовища, автори проектів разом з жителями змогли не тільки реалізували власні ідеї, але й показали свою громадянську позицію, що у свою чергу стимулюватиме подальшу активізацію таких ініціатив.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.