Рішення про Долинську ОТГ відкладено

Березень 11 11:54 2017

Вчора відбулась 22 сесія Долинської міської ради, яка повинна була бути присвячена рішенню про початок створення Долинської ОТГ із центром у Долині. Однак дане рішення міська влада вирішила виключити з порядку денного та розглянути пізніше. Причиною такого рішення виявились зміни у законодавстві, які готуються ВР та Президентом. А можливо Долина не так вже й спішить об’єднуватись із селами, як це афішується на публіку?

Загалом інші питання носили більш процесуальний характер і дискусій навколо них не виникало. Зауваження лунали щодо камер спостереження у місті. Володимир Смолій запевнив, що буде закуплено додатково 10 потужніших камер, які будуть спрямовані на розпізнавання номерних знаків автомобілів, як вдень, так і вночі.

Також обговорювалось питання неправильного паркування авто у місті, однак через “реформу” поліції, в даний час правоохоронні органи не мають можливості проводити нагляд у подібних ситуаціях, і за їхніми словами реагують лише на більш важливі випадки та злочини.

Звернули увагу міській владі і на якість виконання робіт у місті. Зокрема це стосувалось пішохідної доріжки на вулиці Богдана Хмельницького, де підрядник у зимовий період недбало поставився до роботи і викладені бордюри розвалились на очах. Тепер міська рада вимагатиме усунення недоліків за кошти підрядника, адже це прописано у договорі.

Детальніше про проекти рішень ми вас повідомляли у анонсі сесії міської ради.

Наступна сесія міської ради відбудеться у квітні.

  Article "tagged" as:
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.