Самовільний демонтаж старої Вишківської школи

20 Листопада 20:40 2019

Самовільний демонтаж старої Вишківської загальньоосвітньої школи без рішення сесії Вигодської селищної ради та в подальшому використанні матеріалів для опалювання комунальних споруд! – пише у групі ДОЛИНА LIVE депутат Вигодської селищної ради Анатолій Вертепний

Коментарі:

Виталий Шокало Буде чиясь хата стояти

Ivan Dyriv Відповідно до ст.29 ЗУ “Про місцеве самоврядування в Україні”, до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належать:
а) власні (самоврядні) повноваження:
1) управління в межах, визначених радою, майном, що належить
до комунальної власності відповідних територіальних громад;… ==================================================== Питання до депутатів селищної ради: “Які межі виконкому в управлінні майном визначила рада?”

Анатолій ВертепнийIvan Dyriv На сесії, яка тільки відбудеться 21.11.2019 р. питання “Про списання з балансу майна, що є комунальною власністю територіальної громади”, в порядку денному! А приміщення вже немає!

Ivan DyrivАнатолій Вертепний Я розумію Вас, та перед тим, як писати про самовільний демонтаж, логічно з’ясувати, а з ким то повинно було погоджуватись? Якщо рада не визначила чіткі межі повноважень виконкому в управлінні майном, то останній (на чолі з головою) буде робити все, що їм заманеться. Апелюйте до ради, пропонуйте відповідний проект рішення та положення про управління майном (або ініціюйте його розробку), якщо рада відмовиться приймати – звертайтесь до громади.

Анатолій ВертепнийIvan Dyriv Так ще ж навіть списання не відбулось!!! А вже провели демонтаж!!!

Ваня Василів Хтось на цьому не погано заробить…..Я не здивуюся якщо це будуть ті самі особи які пітримували своїм голосом тарифи на воду в Долині…..хто слідкує за новинами напевно здогадалися про кого саме ідеться???????

Маряшка Халус А для чого стара будівля на території школи ?
Щоб не дай Боже щось обрушилося на дітей ?!

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.