Самовільний демонтаж старої Вишківської школи

20 Листопада 20:40 2019

Самовільний демонтаж старої Вишківської загальньоосвітньої школи без рішення сесії Вигодської селищної ради та в подальшому використанні матеріалів для опалювання комунальних споруд! – пише у групі ДОЛИНА LIVE депутат Вигодської селищної ради Анатолій Вертепний

Коментарі:

Виталий Шокало Буде чиясь хата стояти

Ivan Dyriv Відповідно до ст.29 ЗУ “Про місцеве самоврядування в Україні”, до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належать:
а) власні (самоврядні) повноваження:
1) управління в межах, визначених радою, майном, що належить
до комунальної власності відповідних територіальних громад;… ==================================================== Питання до депутатів селищної ради: “Які межі виконкому в управлінні майном визначила рада?”

Анатолій ВертепнийIvan Dyriv На сесії, яка тільки відбудеться 21.11.2019 р. питання “Про списання з балансу майна, що є комунальною власністю територіальної громади”, в порядку денному! А приміщення вже немає!

Ivan DyrivАнатолій Вертепний Я розумію Вас, та перед тим, як писати про самовільний демонтаж, логічно з’ясувати, а з ким то повинно було погоджуватись? Якщо рада не визначила чіткі межі повноважень виконкому в управлінні майном, то останній (на чолі з головою) буде робити все, що їм заманеться. Апелюйте до ради, пропонуйте відповідний проект рішення та положення про управління майном (або ініціюйте його розробку), якщо рада відмовиться приймати – звертайтесь до громади.

Анатолій ВертепнийIvan Dyriv Так ще ж навіть списання не відбулось!!! А вже провели демонтаж!!!

Ваня Василів Хтось на цьому не погано заробить…..Я не здивуюся якщо це будуть ті самі особи які пітримували своїм голосом тарифи на воду в Долині…..хто слідкує за новинами напевно здогадалися про кого саме ідеться???????

Маряшка Халус А для чого стара будівля на території школи ?
Щоб не дай Боже щось обрушилося на дітей ?!

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.