Серпнева повінь у с Мізунь ФОТО ВІДЕО

Серпень 15 10:40 2018

‘ Старий Мізунь затопило два тижні тому.

“У людей попідмивало стайні й стодоли. Сморід, гноївка – все було у хаті”, – розповідає мешканка села Лариса Яцків.

Її сім’я придбала будинок у Старому Мізуні недавно. Сусіди розповіли, що востаннє такий потоп у селі був півстоліття тому. Коли село затопило, кілька людей звернулися до сільської ради із заявами про матеріальне відшкодування збитків, які наробила повінь.

“Прийшов сільський голова, подивився. Сказав, що грошей нема, і порадив звертатися до районної влади”, – розповідає жінка.

А з району її знову відправили до сільради.

“У відділі надзвичайних ситуацій Долинської РДА сказали, що має прийти комісія сільської ради і скласти акт обстеження і кошторис, на скільки завдано збитків. Ці документи з сільської ради мають відправити у район, а звідти – в область”, – говорить пані Лариса.

За два тижні комісія так і не з’явилася, каже жінка. А вчора після невеличкого дощу вода знову підібралася до обійстя.

“Ми сидимо, як на пороховій бочці, і чекаємо, що буде далі”, – каже Лариса Яцків.

За її словами, треба терміново укріпити береги водойми, яка розливається. А сільська влада не спромоглася навіть вивезти сміття, яке принесла вода. Люди готові самі його зібрати. До сільради звернулися із проханням надати техніку, щоб його вивезти. Відповідь одна: “Немає грошей”.

Пише  Kurs.if.ua

Вчора внаслідок сильних дощів затопило село Старий Мізунь, що на Долинщині. Потік вийшов з берегів вже вдруге за місяць – повідомляють у ТРК “Карпати”

На Прикарпатті сильні зливи затопили село Старий Мізунь – пишуть у ГК

Внаслідок сильних злив по вулицях села Старий Мізунь Долинського району розлилась вода.

Про це у соцмережі повідомив Alexandr Makarenko.

“Хрещатик затопило аааа, жах! А про то, що в Старому Мізуні і ще сотнях сіл на Прикарпатті, нікому не цікаво. І місцева влада тільки обіцяє, та нічого не робить”, – пише він.

Паводок сильно нашкодив селу. По вулицях тече вода, від підтоплення постраждали також деякі будинки.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.