Що побачив Інспектор міста у Долині повне ВІДЕО

Січень 30 23:46 2018

‘ Сьогодні вийшов ефір шоу “Інспектор міста“, телеглядачі всієї України побачили інспекцію нашого міста Долина. Телеведучий поділився своїми враженнями і розповів, чому для перевірки було обране саме наше місто. Долина LIVE вже писало про листопадовий візит Інспектора у Долину.


Інспектор вирішив перевірити Долинську  центральну районну лікарню, адже під час ревізії у школі вони виявили таблетки невідомого походження.

У кабінеті терапевта Володимир Остапчук знайшов медикаменти італійського походження. Після цього вдалось з’ясувати, що у Долині існує благодійний фонд, який приймає ліки з-за кордону та розповсюджує їх у місті. Лікарні ж ці ліки мають роздавати своїм пацієнтам абсолютно безкоштовно.

Та чи справді це так? Спеціальні агенти програми помітили оголошення, на якому людям пропонують ліки від серцевих захворювань – частину безкоштовно, а частину за гроші. Також виявилось, що ліки не є сертифіковані МОЗ.

Головний лікар лікарні Мирослав Вакалюк пояснив, що йому нічого невідомо про ліки італійського походження, які мають роздавати у лікарні. Мовляв, вперше про це чує. Це виглядає дивно, адже працівники лікарні про це знають. Ба більше, раніше він сам дякував благодійному фонду за ліки та обладнання.

Коли ведучий розмовляв з лікаркою, то до кабінету ввірвався невідомий чоловік, який намагалися її вивести. Мовляв, жінці пора уже додому. Втім лікар заявила, що не знає цього чоловіка. Згодом на допомогу невідомому прийшла жінка, яка знімала все на камеру. Вони обоє відмовилися представитись, втім журналісти побачили, що цей невідомий чоловік спілкування з головним лікарем…

Директор благодійного фонду Леся Мураль сказала, що їй нічого невідомо про ліки. Коли журналіст показав їй на телефоні сфотографовані упаковки, то вона відповіла, що не бачить їх. Мовляв, має проблеми з зором.

Коли журналісти виїхали з лікарні, то помітили за собою “хвіст” і зрозуміли, що їх переслідують. З’ясувалося, що невідомі побували і в готелі, де зупинилися журналісти. До слова, під час розмови мер міста обмовився, що журналісти жили у готелі “Князь Олег”, хоча про це не було нікому відомо.

Через місяць журналіст поцікавився ходом розслідування справи, адже вони написали заяву про розповсюдження ліків невідомого походження у лікарні та перешкоджання професійній діяльності. Представниця поліції відповіла, що слідство уже на 70 відсотків завершене, але ніякої конкретики так і не змогла повідомити, розгубилася. У справі навіть немає підозрюваних, тож незрозуміло, як слідство уже майже завершене.

До речі, співзасновником благодійного фонду, який роздає італійські ліки, мер міста Долина Володимир Гаразд спершу стверджував, що немає ніякого відношення до фонду. Правда, потім пригадав і зізнався, що є його співзасновником.


Інспектор вирішив перевірити мера Долини Володимира Гаразда на порядність. Йому кинули на рахунок 200 гривень, після чого зателефонували та попросили повернути. Міський голова спочатку взяв слухавку, а потім ігнорував дзвінки. Після приїзду знімальної групи до мерії, Гаразд намагався виправдатися: мовляв, був на нараді. Він погодився віддати гроші.

Окрім того, журналісти запитали у Гаразда і про італійські ліки, які є у лікарні. Втім, міський голова заявив, що відношення до фонду немає, правда, у його декларації сказано, що він є співзасновником благодійного фонду.

Крім цього, до Володимира Гаразда прийшла жінка, яка заявила, що у неї забрали ділянку землі, якою вона користувалася багато років. Проте, після її приходу, у міського голови  з’явились невідкладні справи.


Так, знімальна група проекту навідалась у Долину, що Івано-Франкіщині, де Володимир Остапчук проінспектував четверту загальноосвітню школу міста.

Туди поїхали не просто так, адже до каналу звернулась пані Наталія, яка каже, що її сина виживають з школи. Мовляв, син знаходиться у дуже поганому стані та навіть заявляє, що жити не хоче. Жінка каже, що її дитину почали виживати зі школи через те,  що він колись ненароком штовхнув дівчинку.

Ольга Курус, медсестра заявляє, що про цю історію знає з інтернет джерел, але до медпункта сама дівчинка не зверталась, а от син Наталії отримав стрес та навіть був направлений до лікарні.

Коли маленький Євген прийшов до школи разом з мамою, директор здивувався, чому це хлопець не у школі. Про те мама каже, що насправді сину туди не можна.

«У дитини був нервовий зрив», – заявляє мама. Окрім того, це підтвердила і довідка з лікарні.

Запросили на інспекцію і матір постраждалої дівчини, яка повідомила, що її дитині справді було погано.

«Він вдарив дитину у пах. Її почало боліти, тому ми забрали її до лікарні та зробили УЗІ», – каже мама постраждалої дівчинки. Коли інші батьки почули, що до школи приїхав інспектор, то прийшли до школи зі скаргою на Євгена. Вони розповідають, що це вже не вперше хлопець чіпляється до дітей. Батько Роман Таранюк каже, що протягом третього класу хлопець приніс дуже багато біди. Проте, щоб не робити НС, цю проблему вирішували суто на рівні школи.

«Ми маємо батьківський колектив, які хочуть написати скаргу на Женю, а також маємо дитину, якій треба навчатися. Є пропозиція брати дитину на індивідуальне навчання», – пояснив ведучий Володимир Остапчук.

До речі, під час того, як проводилась інспекція, директор школи заявив, що він спішить, бо у нього урок, а сам викликав поліцію.

«Ми розбиралися з історією хлопчика. Ми не можемо сказати, що педагогічний колектив, мама та родичі хлопчика вчинили правильно, тому не можемо дати табличку «Гордість» і «Ганьба». Ми ще повернемось до цієї школи з повторною інспекцією», – сказав Оставчук. – пише ГК


«Долина може стати українськими Карловим Варами. Там є унікальні соляні шахти і мінеральні води. При правильному підході за кілька років це містечко може стати «туристичною Меккою». Але місцеві жителі не помічають своїх багатств».

Телеведучий покаже переваги перспективного міста, вкаже на недоліки в його благоустрої, а також передасть меру Долини список рекомендацій для поліпшення життя місцевих жителів.

Зйомки в місті Долина стали одними з найскладніших для знімальної групи і перетворилися на справжній детектив – отаке кажуть на 1+1

Телеведучому і його команді вдалося виявити схему махінації з простроченими іноземними ліками, які без ліцензії поширювалися жителям міста в центральній лікарні. Люди, причетні до неї, організували стеження за командою проекту, а коли Володимир Остапчук вийшов на слід шахраїв, спробували силою перешкодити діям команди інспектора. Ситуація стала настільки напруженою, що для власної безпеки, ведучому і знімальній групі довелося вночі переїхати до іншого міста.

«Знімальна група вже не відчувала себе в безпеці в Долині. Після інспекції за нами почали стежити. Ми зробили коло по місту, але автомобіль все одно продовжував їздити за нами. Нашому водію вдалося притиснути переслідувача до узбіччя. Але водій відмовився виходити з машини і почав тікати», – згадує Володимир один зі знімальних днів.

Під час інспекції Володимир Остапчук написав заяву в поліцію. Які результати покаже розслідування правоохоронних органів, і як зміниться життя в Долині через місяць, телеглядачі дізнаються вже сьогодні в новому випуску програми.

Нагадаємо, в проекті Інспектор. Міста Володимир Остапчук перевіряє міста по шести критеріями: освіта, медицина, безпека, еліта, харчування та сфера послуг. По кожному з них місто може отримає від 0 до 2 балів. У фінальному випуску сезону телеглядачі дізнаються, яке з перевірених міст виявиться найкомфортнішим для життя.

Новий випуск одного з найрезонансніших проектів на українському телебаченні Інспектор. Міста з Володимиром Остапчуком про Долину Івано-Франківської області.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.