Школи Долинщини відновлюють роботу з 5 березня, бо увімкнули газове опалення?

Березень 04 16:26 2018

‘ Схоже у понеділок усі школи, НВК, садочки відновлюють свою роботу, хоча попередньо озвучувалась інформація, що канікули продовжили до 12 березня. Тож вчителям і школярам, які активно відпочивали, купляли квитки і планували поїздки треба терміново готуватись до відновлення навчального процесу (писати конспекти і виконувати купу домашніх завдань, які їм надали дистанційно). Але чи встигнуть “нагріти” класи, після тривалої перерви та чи у всіх школах готові повернутись до опалення газом і чи заплановані ці кошти у бюджеті?

Відповідно до наказу МОНУ № 1/11-2386 від 03 березня 2018 року “Про відновлення роботи закладів освіти”, розпорядження Долинської РДА та наказу управління з 05 березня 2018 року відновлюється освітній процес у всіх закладах освіти району. Про це повідомляє Управління освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації

Одночасно у групі Долина LIVE підняли питання, чому школи Долинського району перейшли з опалювання твердим паливом на газ.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.