Школярі подарували птахам нове житло ФОТО

Квітень 06 12:22 2018

 Діти 9-го класу Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом вчителя біології Тисяк Галини Миколаївни  і працівників  Шевченківського лісництва взяли участь в акції «Подаруй птахам дім», яка проходить в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках».

 

 

 

 

У школі Галина Миколаївна попросила учнів 9-го класу прийняти участь в акції «Майбутнє лісу в твоїх руках». Учні разом з вчителем підготували в класі інформаційний плакат, в якому розповіли про акцію і розмістили фотографії.

Хлопці і дівчата радісно прийняли цю пропозицію про участь в ній.  20 квітня в рамках цієї акції вони будуть писати твори на тему: «Людина і ліс», малювати малюнки на тему «Червонокнижні тварини і рослини Карпат» і сподіваються отримати подарунки від всеукраїнського конкурсу. Може навіть і не один!

Діти повісили 15 шпаківень в саду Шевченківського лісництва і 10 годівниць біля контори лісництва.

Як розповідає Галина Миколаївна: «У багатьох з нас є досвід турботи про птахів. Ми з дітьми з великим інтересом вивчаємо в школі предмет – зоологію. На цих уроках багато дізнаємося про птахів. Які види птахів існують в світі, в нашій країні і в Івано-Франківській області. Щоб ближче познайомитися зі світом птахів, дітям потрібно брати участь в таких акціях. В таких заходах діти отримують додаткові знання про життя птахів. Ми вивчали всі види місцевих птахів, їх спосіб життя, місця проживання, харчування, особливості існування. Також вивчали окремі види пернатих, а це сірі чаплі, які занесені до Червоної книги Івано-Франківської області і селяться на території Шевченківського лісництва, зокрема біля самої контори лісництва».

Відео сірі чаплі біля контори Шевченківського лісництва Вигодського лісгоспу

Акція «Подаруй птахам дім» 2018

Діти 9-го класу Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом вчителя біології Тисяк Галини Миколаївни і працівників Шевченківського лісництва взяли участь в акції «Подаруй птахам дім», яка проходить в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках».Діти повісили 15 шпаківень в саду Шевченківського лісництва і 10 годівниць біля контори лісництва.

Gepostet von Вигодське лісове господарство ДП am Freitag, 6. April 2018

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.