Школярка з Долини здобула ІІ місце на всеукраїнському фестивалі в номінації Кращий відеофільм

Червень 12 15:43 2018

‘ З 29 по 31 травня 2018 року на базі позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Крилатий» Херсонської області проводився фінальний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2018» на тему: «Раціональне природокористування». Організаторами Фестивалю під гаслом «Херсонщина об’єднує» виступили Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та комунальний заклад «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.


На фінальний етап Фестивалю було представлено 95 конкурсних робіт у номінаціях: «Краща фоторобота» (37 учасників), «Кращий слайд-фільм» (27 учасників), «Кращий відеоролик (відеокліп)» (18 учасників), «Кращий відеофільм» (13 учасників). Івано-Франківську область представляла вихованка гуртків основ інформаційних технологій та основ комп’ютерної графіки та веб-дизайну Феш Яна про це пишуть у соцмережі на сторінці Долинський районний будинок дитячої та юнацької творчості


Цікавою була програма проведення Фестивалю. Першого ж дня для учасників організували дивовижну екскурсію по єдиній в Європі справжній пустелі-заповіднику «Олешківські піски», на згадку про яку діти повезли додому кварцовий пісок, яким власноруч наповнили саморобний мішечок, подарунок від юннатів Херсонщини. Також тут відбувся майстер-клас з фотографування. Всі поради та рекомендації учасники фестивалю одразу ж випробовували створюючи світлини на пам’ять та для участі в очному бліц-конкурсі «Фотосафарі Олешківськими пісками».
Наступного дня відбулась подорож на швидкісних катерах до найбільшого незаселеного острову Європи Джарилгач, який розташований біля Скадовська на Херсонщині. На території острова розташований Національний природний парк «Джарилгацький» з рідкісними червонокнижними рослинами та тваринами. Тут відбувся другий етап очного бліц-конкурсу з фотографування.


Повертаючись до ПЗОВ «Крилатого», діти спілкувались, обмінювались враженнями про природу Херсонського краю, про море, насолоджувались ароматами липи та троянд.
А ввечері відбулось нагородження переможців. У дружньому колі, під оплески нових друзів, хлопці та дівчата виходили на сцену за призами та дипломами. Вихованка Долинського районного будинку дитячої та юнацької творчості Феш Яна отримала диплом за ІІ місце в номінації «Кращий відеофільм».
Поїздка до приморського краю виявилась багатою на враження та здобутки. Тож готуймось до наступного фестивалю, який прийматиме Миколаївська область.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.