Славсько – Долина – Вигода – Болехів – Витвиця – Міжгір’я – громади трьох Карпатських областей, які об’єднуються в Асоціацію

Славсько – Долина – Вигода – Болехів – Витвиця – Міжгір’я – громади трьох Карпатських областей, які об’єднуються в Асоціацію
Січень 28 16:45 2019

‘ 25-27 січня в м. Калуш відбувся 30-й Всеукраїнський шаховий турнір з нагоди 110-ї річниці з дня народження Степана Бандери. В турнірі взяли участь 64 учасники з Львівської, Тернопільської, Чернівецької, Хмельницької, Вінницької, Черкаської та Івано-Франківської областей серед яких 1 міжнародний майстер, 2 майстри спорту та 12 кандидатів в майстри. Турнір проводився за швейцарською системою в 9-ть турів з контролем часу — 60 хвилин одному учаснику на партію.

На старті турніру лідерство захопив молодий шахіст з Надвірнянщини Богдан Лозинський, який єдиний зумів здобути перемоги в 4-ох стартових партіях. В 5-му турі Богдан зіграв в нічию проти майстра спорту Івана Хабінця з Тернополя, а в 6-му — був сильнішим за міжнародного майстра з Вінниці Віктора Гудка.

Вирішальна партія турніру в боротьбі за перше місце відбулась третього ігрового дня в 7-му турі між кандидатом в майстри Михайлом Кепещуком з Долини ( 5 очок) та Богданом Лозинським (5,5 очок). В напруженій боротьбі і обопільному цейтноті Михайлові вдалося реалізувати зайвого пішака в туровому закінченні. Здобувши перемогу долинянин за два тури до фінішу одноосібно очолив турнірну таблицю з 6 очками в активі. В восьмому турі Михайло ще більше зміцнив своє лідерство завдяки перемозі над Мирославом Лопадчаком з міста Брюховичі на Львівщині та нічиїй в партії найближчих переслідувачів – Юліана Мальованого з Івано-Франківська і Богдана Лозинського. В останньому турі Михайлові, який гарантував собі як мінімум поділ першої сходинки, достатньо було нічиєї в партії проти кандидата в майстри Сергія Яковлєва з Черкас і вже в дебюті суперники підписали “мирову”.

Відео Володимир Семків

Нічия принесла Михайлу Кепещуку другу поспіль перемогу в турнірах пам’яті Степана Бандери з підсумковим результатом 7,5 очок з 9-ти можливих. Другу сходинку в турнірі з 7-ма очками посів Юліан Мальований, який в останній партії переміг міжнародного майстра Віктора Гудка. Третю сходинку з 6,5 очками розділили одразу четверо шахістів: Богдан Лозинський (Надвірна), Сергій Яковлєв (Черкаси), Микола Заремба (Калуш), Мирослав Лопадчак (Брюховичі). Кращий додатковий показник і бронзова медаль дісталася Богдану Лозинському. До десятки кращих також потрапили Владислав Колпаков (Львів), Іван Хабінець (Тернопіль), Ігор Дідух (Львів), Георгій Мінтенко (Чернівці).

30_турнір_Бандери1
30_турнір_Бандери3

П

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.