Сміття з Львівщини знову у Долинському районі

Вересень 28 20:35 2017

Минулої ночі затримано дві вантажівки з державною реєстрацією Закарпатської області, які прямували з Львівської області. Одну вантажівку зупинено у м.Долина, іншу по дорозі до полігону між селами Рахиня та Слобода Долинська.

За повідомленням начальника Долинського відділення поліції Василя Хомина зі слів водіїв у транспортних засобах сміття з Львівської області. При затриманні було виявлено, що вантаж без відповідних супроводжуючих документів. За фактом порушення відкрито кримінальне провадження за статтею 239 КК України (Забруднення або псування земель). Огляд вантажу буде здійснено після ухвали суду, на що очікують вже сьогодні.

Даному випадку передують вже два факти завезення сміття зі Львова у села Новоселиця та Тяпче, за якими відкриті кримінальні провадження.

Василь Хомин зазначив, що буде встановлено пост для недопущення несанкціонованого завезення сміття на територію Долинського району.

Інформація Добра справа

  Article "tagged" as:

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.