Сьогодні зросла вартість проїзду у приміських маршрутах Долини

Сьогодні зросла вартість проїзду у приміських маршрутах Долини
Листопад 21 19:02 2017

‘ 21 листопада 2017 року зросла ціна на проїзд у приміських рейсових автобусах в Долинському районі. Збільшення ціни активно ніде не анонсувалось і для багатьох стало несподіванкою, про яку вони дізнались у салоні автобуса.

Ціна за проїзд збільшилась нерівномірно, в середньому на одну-дві гривні. Де подивитись економічний розрахунок зростання ціни, наразі невідомо.

Також зросла ціна таксі з Вигоди в Долину з 6 до 7 грн.

Раніше анонсували збільшення ціна на Болехівський напрямок на дві гривні

Богдан Каричорт А проїзд то Болехів-Долина з 20.11.2017 зростає до 13 грн , було 11 🙄причина як завжди – здорожчання паливно-мастильних матеріалів , тобто ніяких розрахунків , калькуляцій , так собі заокруглили ….

Довідка

Ivan Dyriv На пільгове перевезення громадян (відшкодування перевізникам) райрада виділила цього року 1млн. 150 тис. грн. Голова РДА – голова перевізників району (“бувший”). Висновки робіть самі

 

Це вже друге підняття ціни за рік. Останній раз ціни на проїзд піднімались у січні 2017 року. Про що ми писали

З середини січня всі перевізники Долинського району підняли тарифи на приміські та міжміські пасажирські перевезення у Болехівському, Вигодському, Витвицькому, Великотурянському, Солуківському напрямках. Також відчутно зросла ціна на проїзд до Івано-Франківська.
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.