Стали відомі дати відкриття головних ялинок Долини, Вигоди і Болехова

15 Грудня 10:33 2017
‘ Відкриття головних ялинок у найбільших центрах Долинського району, відбудеться у різні дні і години. То ж Ви маєте шанс побувати із дітьми на кожній з них.

ДОЛИНА 17 грудня о 14:00 (неділя)

‘ Любі наші малята, хлопчики й дівчатка!
Запрошуємо Вас 17 грудня о 14.00 біля головної ялинки міста зустріти незабутнє свято ,,Світом мандрує святий Миколай…»


На Вас чекає розважальне дійство,,Листи святому Миколаю,, веселі ігри, руханки,загадки, конкурси, сюрпризи. Кожен з вас зможе завітати до будиночка святого Миколая та отримати солодкий подарунок.
Разом свята ми чекаємо –
Миколая зустрічаємо!

 

 

 

Помічники Миколая сильнооооо змерзли 👼👼👼але до зустрічі з Миколаєм готові!!!Будиночок Миколая,Ялинка,фотозони,солодощі,та різні подарунки🎁🎁🎁 все це чекає завтра на маленьких долиняни.

Місце нашої зустрічі з Святим Миколаєм о 14.00 біля головної ялинки нашого міста – написала в мережі Леся Мураль

 ВИГОДА 18 грудня о 16:00 (понеділок)

У Вигоді знову свято:)) і звичайно не без сюрпризів! – заінтригувала Ліліана Пенгрин

БОЛЕХІВ 19 грудня 0 13:00 (вівторок)

Головну ялинку, як і минулого року, встановили на центральній площі міста. Одягнуть зелену красуню у різнобарвні прикраси вже до кінця тижня. Причепуритись головній героїні свят допоможуть працівники Болехівського ККП, вони заздалегідь приготували ялинкові прикраси та новорічні декорації з пінопласту.

Розпочне цикл новорічно-різвяних свят розважальне дійство «У дитинства край іде Святий Миколай», яке відбудеться біля головної ялинки міста 19 грудня о 13.00 год.


Тож, дорогі дітки, запрошуємо вас з батьками зустріти незабутнє свято. На вас чекають веселі ігри, руханки, загадки, конкурси, сюрпризи. Кожен з вас зможе отримати солодкий подарунок від святого Миколая за гарний віршик, пісеньку чи святковий новорічний костюм – повідомляє Болехівська міська рада

Під пишну зелену красуню, яка стоїть у центрі міста Болехова і чекає новорічно-різдвяних свят, сьогодні посадили дідуха, якого власноруч зробили учні Болехівської художньої школи разом з директором Василем Хромишином.

 

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.