Старий готель у Долині хочуть продати за 25 мільйонів грн

Червень 11 09:49 2018

‘ У Долині виставили торги цілий готельний комплекс площею 6 362,6 м кв. Аукціон пройде 18 червня. Майно реалізується через «Систему електронних торгів арештованим майном» (СЕТАМ). Стартова ціна лоту складає 25 062 540 грн.

   Цегляна дев’яти поверхова будівля готелю «Карпати» з підвалом, загальною площею 6 362,6 кв.м (в плані літ “А”), знаходиться за адресою: вул. Обліски, буд. №32,у Долині. Фундамент, перекриття підлоги та сходи – залізобетонні. Будівля забезпечена електроосвітленням, водопроводом, каналізацією та опаленням. Відповідно до іпотечного договору земельна ділянка площею 0,4461 га, знаходиться в комунальній власності, та належним чином не оформлена. Також на цій земельній ділянці площею 0,4461 га для обслуговування готелю “Карпати, що по вул. Обліски,32 в м. Долина є наступні обмеження обтяження: кабель ЛЕП 0,4 кВт, кабель електрозв’язку, каналізація та водопровід – про це написали у ZaxidMedia

І дана тема викликала бурхливу реакцію дописувачів групи Долина LIVE

 

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.