Створення ініціативної групи з питань вивчення вартості тарифу на воду

25 Листопада 17:21 2019

‘ До уваги громади!

В зв’язку з тим, що на сорок першій позачерговій сесії Долинської районної ради було запропоновано створення ініціативної групи з питань вивчення вартості тарифу на водопостачання й водовідведення та шляхи пошуку оптимальної ціни, Долинським виробничим управлінням водопровідно-каналізаційного господарства запропоновано попередній формат групи:

– Копистянський С. – Віткаускас Р. – Штойко Р. – Сокирко В.Р. – Троян О.В. – Дирів І.Я. – Кравчук О.Б. – Анікеєнко С. – Кепещук М. – Микитин О. – Мельник Т.Я. – Балацька О.І. – Вертепна І.І. – Данилів М.Д. – Лучків В.Б.

Всіх, кому запропоновано бути учасником групи, Долинським ВУВКГ було повідомлено про зустріч сьогодні об 11:00 годині. Однак відвідали зустріч всього чотири учасники: Ольга Балацька, Іванна Вертепна, Олександр Микитин та Михайло Кепещук. Враховуючи це, повідомляємо, що чергову зустріч групи заплановано на 27 листопада (об 11:00 годині) в адміністративному приміщенні ВУВКГ.

Запрошуємо бажаючих представників громадськості взяти участь в роботі ініціативної групи. Звертатись за телефоном: 03477 25257

Gepostet von Долина Молода am Mittwoch, 27. November 2019

Коментарі:

Ivan Dyriv Молодці. Слів нема. Як можна брати участь у “робочій групі” будучи на основній роботі? За когось писати не буду, напишу за себе. В п’ятницю мені зателефонувала секретарка Долинського ВУВКГ про включення до робочої групи та її засідання на понеділок о 11 год. Я подякував та звернув увагу, що працюю на державній роботі і просто так звідти піти не можу (для участі депутата в сесії, чи засіданні комісій, чи в інших заходах, організованих райрадою, районна рада надсилає листа, відповідно до якого на той період працівник звільняється від виконання виробничих обов’язків з подальшим підтвердженням участі довідкою з райради). Про це я повідомив та просив надіслати до Долинського ЛВУМГ, де я працюю, такого листа. Зрозуміло, що листа не було і я працював за основним місцем роботи. В подальшому, якщо потрібна моя участь у роботі “групи”, прошу районну раду, або направити відповідного листа за основним місцем роботи, або призначати засідання в позаробочий час (мені не шкода для громади пожертвувати своїм особистим часом).

Михайло КепещукIvan Dyriv а організовувати перекриття дороги в точно такий самий робочий час можна?

Ivan DyrivМихайло Кепещук Перше – я не організовував ніякі перекриття і не брав участь у робочий час. Друге – прямий ефір відбувався о 19:20 (робочий час з 8 до 17, а в п’ятницю – до 15:30).

Інна ДубейМихайло Кепещук а вам як ярому борцю з несправедливістю не хотілося прийти на кільце і підтримати мітинг де люди відстоювали себе і ту несправедливість чи ви тільки писати всілякі гадості вмієте???
І ви не один прийшли вас там троє було не тягніть одіялко

Михайло КепещукІнна Дубей у нас з вами різні розуміння поняття “несправедливість”. 1) Я вважаю, що виборці Зе заслуговують на підняття тарифів в 10 разів, хай думають на наступних виборах. 2) До тих протестів з перекриванням дорого я не маю відношення і не підтримую таке. Бо це люди, яких крім власних платіжок світ Божий не обходить. Зокрема нікого з них не цікавить ні те, що робити з Водоканалом, ні навіть проблеми тих людей (таких самих як і вони), які вимушено залишилися на дорозі заблокованими.

Андрій Кордасевич Добре хоч повідомили про включення в групу,бо знаю,що не всіх повідомили про зустріч

Віталій Васильович Тимофіїв Думаю, що після аудиту і розкуркулення злоіїв, буде проведено капремонт всієї системи ще й залишаться кошти

Тарифи на водопостачання та водовідведення у Долині залишили без змін рішенням сесії районної ради. Проте як виживатиме підприємство «Долинський водоканал» зі старими тарифами, якщо, за словами очільників ради, воно є збитковим? То ж якою буде ціна води? – сьогодні у прямому ефірі “Теми дня” о 19:20 обговорюватимемо це питання із заступником голови Долинської районної ради Михайлом Лаврівим.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.