Створення ініціативної групи з питань вивчення вартості тарифу на воду

25 Листопада 17:21 2019

‘ До уваги громади!

В зв’язку з тим, що на сорок першій позачерговій сесії Долинської районної ради було запропоновано створення ініціативної групи з питань вивчення вартості тарифу на водопостачання й водовідведення та шляхи пошуку оптимальної ціни, Долинським виробничим управлінням водопровідно-каналізаційного господарства запропоновано попередній формат групи:

– Копистянський С. – Віткаускас Р. – Штойко Р. – Сокирко В.Р. – Троян О.В. – Дирів І.Я. – Кравчук О.Б. – Анікеєнко С. – Кепещук М. – Микитин О. – Мельник Т.Я. – Балацька О.І. – Вертепна І.І. – Данилів М.Д. – Лучків В.Б.

Всіх, кому запропоновано бути учасником групи, Долинським ВУВКГ було повідомлено про зустріч сьогодні об 11:00 годині. Однак відвідали зустріч всього чотири учасники: Ольга Балацька, Іванна Вертепна, Олександр Микитин та Михайло Кепещук. Враховуючи це, повідомляємо, що чергову зустріч групи заплановано на 27 листопада (об 11:00 годині) в адміністративному приміщенні ВУВКГ.

Запрошуємо бажаючих представників громадськості взяти участь в роботі ініціативної групи. Звертатись за телефоном: 03477 25257

Gepostet von Долина Молода am Mittwoch, 27. November 2019

Коментарі:

Ivan Dyriv Молодці. Слів нема. Як можна брати участь у “робочій групі” будучи на основній роботі? За когось писати не буду, напишу за себе. В п’ятницю мені зателефонувала секретарка Долинського ВУВКГ про включення до робочої групи та її засідання на понеділок о 11 год. Я подякував та звернув увагу, що працюю на державній роботі і просто так звідти піти не можу (для участі депутата в сесії, чи засіданні комісій, чи в інших заходах, організованих райрадою, районна рада надсилає листа, відповідно до якого на той період працівник звільняється від виконання виробничих обов’язків з подальшим підтвердженням участі довідкою з райради). Про це я повідомив та просив надіслати до Долинського ЛВУМГ, де я працюю, такого листа. Зрозуміло, що листа не було і я працював за основним місцем роботи. В подальшому, якщо потрібна моя участь у роботі “групи”, прошу районну раду, або направити відповідного листа за основним місцем роботи, або призначати засідання в позаробочий час (мені не шкода для громади пожертвувати своїм особистим часом).

Михайло КепещукIvan Dyriv а організовувати перекриття дороги в точно такий самий робочий час можна?

Ivan DyrivМихайло Кепещук Перше – я не організовував ніякі перекриття і не брав участь у робочий час. Друге – прямий ефір відбувався о 19:20 (робочий час з 8 до 17, а в п’ятницю – до 15:30).

Інна ДубейМихайло Кепещук а вам як ярому борцю з несправедливістю не хотілося прийти на кільце і підтримати мітинг де люди відстоювали себе і ту несправедливість чи ви тільки писати всілякі гадості вмієте???
І ви не один прийшли вас там троє було не тягніть одіялко

Михайло КепещукІнна Дубей у нас з вами різні розуміння поняття “несправедливість”. 1) Я вважаю, що виборці Зе заслуговують на підняття тарифів в 10 разів, хай думають на наступних виборах. 2) До тих протестів з перекриванням дорого я не маю відношення і не підтримую таке. Бо це люди, яких крім власних платіжок світ Божий не обходить. Зокрема нікого з них не цікавить ні те, що робити з Водоканалом, ні навіть проблеми тих людей (таких самих як і вони), які вимушено залишилися на дорозі заблокованими.

Андрій Кордасевич Добре хоч повідомили про включення в групу,бо знаю,що не всіх повідомили про зустріч

Віталій Васильович Тимофіїв Думаю, що після аудиту і розкуркулення злоіїв, буде проведено капремонт всієї системи ще й залишаться кошти

Тарифи на водопостачання та водовідведення у Долині залишили без змін рішенням сесії районної ради. Проте як виживатиме підприємство «Долинський водоканал» зі старими тарифами, якщо, за словами очільників ради, воно є збитковим? То ж якою буде ціна води? – сьогодні у прямому ефірі “Теми дня” о 19:20 обговорюватимемо це питання із заступником голови Долинської районної ради Михайлом Лаврівим.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.