Суддя Лицур відповідає на питання Мельника

27 Жовтня 23:42 2019

Суддя Долинського р-ну Лицур ІВАН МИКОЛАЙОВИЧ.покриває бандитів співпрацює з поліцією та прокуратурою виносить замовні кримінальні справи(більше всього за взятку).Вступивши в змову виніс 3 протизаконні ухвали проти мене чим наніс мені непоправну матеріальну та моральну шкоду.ще одне рішення в змові з прокурорами обл.Попюком Бураком Зеленком та Герасимчуком де украли у бюджету та розподілили між собою велику суму державних коштів.Справу передано до Анти корупційного суду.Я особисто звернувся до дискваліфікаційна комісії при Верховному суді України про відсторонення Лицура І.М. та Тураша (який також працює на бандитів)від займаної посади.Ясчитаю що їм тут не місце.

Так підписано відео викладено  Василь Мельник на своєму ютуб-каналі

погони. При всій повазі – суддя керується матеріалами криминальної справи, він не слідчий. Для того є адвокат, який захищає права підсудного. Ну, якщо звертатися в корупційний суд, тоді ой… Суд низщої інстанції не виконує рішення апеляційного суду, просто рішення апеляційного суду є остаточним, і виконується виконавчою службою.

Коментарі у групі   Долина LIVE
Михайло Кепещук Хоч би в двох словах суть справи виклали, бо нічого не зрозуміло.
Ігор Лісогір Сергій Волошин : Тільки в Україні кожен може безпідставно і безкарно звинувачувати будь кого в т.ч. суддю. З того що мені відомо про долинський суд Лицур нормальний суддя. В минулому році мої знайомі поневірялися по судах в сусідній області, були у верховному, звідки справу направили в Долину. Лицур вирішив справу на користь простих людей, не зважаючи на те , що опоненти були дуже впливові і грошовиті. В цьому році сусіди потрапили в судову історію за якою стояли представники обласної влади. Лицур теж вирішив по закону.
Ігор Грабовецький Поки в нашій ДЕРЖАВІ можна буде безкарно назвати БАНДИТОМ КОРУПЦІОНЕРОМ ЗЛОДІЄМ ПІ………СТОМ будь-кого і не надавати при цьому ніяких РЕАЛЬНИХ ДОКАЗІВ ми будемо залишатися ПРИНИЖЕНИМИ НЕЩАСНИМИ І БІДНИМИ.
Оксана Рошинець І я його знаю з кращої сторони,не вимагав,не намікав на гроші
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.