Святослав Винник переміг у Міжнародному конкурсі вокалістів у Карлових Варах

Грудень 21 19:25 2017

‘ Випускник Долинської дитячої школи естетичного виховання імені Мирослава Антоновича, а зараз студент Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка Святослав Винник здобув блискучу перемогу на 52-му Міжнародному конкурсі вокалістів ім. А. Дворжака у Карлових Варах (Чеська республіка).

Голова журі – всесвітньовідомий оперний співак, ліричний тенор Петер Дворський (Словацька республіка). У цьому престижному конкурсі змагалися співаки з 15-ти країн світу. Україну презентував наш Святослав. Він привіз відразу чотири нагороди, не тільки ставши лауреатом першої премії в категорії ЮНІОР (від 20 до 24 років), а й одержав премію від члена журі, італійського оперного співака і педагога Антоніо Каранджело за найкраще виконання арії з опери Дж. Верді (виконав арію Жермона з опери «Травіата» з симфонічним оркестром), а також приз глядацьких симпатій і титул абсолютного переможця конкурсу 2017 року.

Чеські газети Opera Plus і Halo Novyny писали тоді, що «22-річний баритон з України виглядав дуже добре. Володіє надзвичайно звучним, рухливим, барвистим, мужнім голосом, блискуче поставленим, з широкою кантиленою, природною артикуляцією і правильною вимовою. Навіть в конкуренції зі старшими конкурсантами (категорія «Опера» від 25 до 35 років) він виглядав надзвичайно добре. Львівський співак дуже технічний і дає перспективні надії».


Це не єдиний успіх хлопця на конкурсах міжнародного рівня. Святослав Винник – лауреат першої премії Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія» у Вільнюсі, другої премії Міжнародного вокального конкурсу «Impreza. Опера в мініатюрі» в Кам’янець-Подільському, дипломант Мінського міжнародного Різдвяного конкурсу вокалістів.
Ми пишаємося своїм надзвичайно талановитим випускником, який досягнув високих успіхів у виконавському мистецтві і прославляє нашу країну у світі. Бажаємо Святославу нових творчих здобутків і перемог – поділились на сторінці Долинська дитяча школа естетичного виховання імені Мирослава Антоновича

  Article "tagged" as:
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.