Таксі Долина рейтинг довідник відгуки телефон

Листопад 17 07:39 2017

Постійно діючий рейтинг-довідник служб таксі міста Долина та Долинського району

 

В групі Долина LIVE розгорілась дискусія про ціну та якість послуг, які надають служби таксі міста Долина. То ж ми вирішили створити постійно діючий народний рейтинг довідник таксі м. Долина та Долинського району.  Рейтинг буде оновлюватись за пропозиціями дописувачів (нові служби, підтверджені телефони).

Пропозиція від  Sasha Cherepok  Треба оцінювати таксі за показниками, напр. ціна, яість авто, якість водійських навичок, доступність (напр. чи можна замовити машину в нічний час, в дощ/сніг, у свято і т.д.)

Якщо керівники служб таксі бажають розмістити додаткову інформацію про свою фірму (фото, додатковий номер, розміщення, акції) то надсилайте повідомлення у приват.

Lida Gagloshvili Не замовляйте таксi бiля просвiти вони деруть страшнi грошi.Я сьогоднi сiла i до сiвки на сто i назад до кольца i цей мудак здер з мене 73 грн. Я дзвонила на другi таксi вони сказали мiнiмум то би коштувало до 50 грн

Богдан Каричорт Скільки км ви накатали ??

Lida Gagloshvili Вiд просвiти до сiвки на сто i назад до кольца бо я побачила що лiчильник мотаэ конкретно i вийшла

Богдан Каричорт Ну то як на мене зідрав з вас лишніх 20 грн

Sasha Cherepok так це ще нічого, ви скористайтеся послугами таксиста на кільці (зупинка біля “Динамо”) і ви зрозумієте, що то ви ще сьогодні мало заплатили

Олена Горбова Ага, від Динамо до суду 60 грн

Аліка Черепок Дідо найдорожчий в місті

Олена Горбова Та ні, то не мене, вусатий такий, кажуть, чоловік…

Марина Дидяк Їхала декілька разів на Таксі Спартак з Долини в Шевченкове, то в мене таксисти брали 105 грн. Я думала, що прайс зріс, а недавно дізналась, що насправді з Долини в Шевченкове в Таксі Спартак (та й в інших фірмах також) коштує 80 грн. Лоханулась, що зробити

Sasha Cherepok їхали по лічильнику чи “на око”?

Марина Дидяк Може лічильник і був увімкнений, але я на нього не дивилась. Водій, мабуть, побачив, що я не звертаю увагу на лічильник, і вирішив назвати свою ціну. Але чомусь два різних водія взяли по 105 грн. Не 100, а саме 105. Дивина

Lida Gagloshvili А я якраз дивилась на лiчильник i була в шоцi тай мусила вийти на кольцi а то би сотку взяв точно

Богдан Каричорт Має бути вартість км ну і стартова сума , з якої стартує лічильник ., а не таксист прикидає собі , скільки то я маю з тої пані сьогодні взяти??….

Yljana Sarabrin А я недавно з кольца до Нашого краю заплатила 25грн. Щось би казала, але приїхала в Долину в 6 ранку, добу в дорозі була, і якось не мала сили сперечатись)

Yulia Kindra а яка нормальна вартість такої поїздки, на вашу думку?

Yljana Sarabrin То десь чуть більше кілометра. Точно не 25 має коштувати. На скільки я знаю зараз коштувало біля 15 грн. А на мою думку… можемо порахувати. Сьогодні літр бензини – 31грн. Візьмемо середній показник розходу бензину: нехай 8л/100км. Отже на 1 км піде 80грам, вартість яких буде 2,50грн., ну і від стоянки по мене приїхати це ще пару метрів, нехай максимум ще плюс 2,50грн. Дорога на протязі цього кілометру нормальна, плюс це не по Франківську чи Львові їздити, де купа світлофорів, заторів, бруківка та ін., що там машина зношується в рази швидше. Тому, думаю, 15грн за поїздку 10хв-1км – це цілком достатньо. А ще, багато водіїв їздять на дешевшому пальному Розумію, що всі хочуть заробити, всі вважають що їм важко працюється(і на таксі, звичайно не вийнятки), але все ж. Ціни в Долині завищені так трохи стають:)

Yulia Kindra Може, й завищені, але завжди ще треба враховувати час людини, не лише затратну «сировину». Справа не лише в пальному, а в самій послузі, сервісі. Людина не вдома з сім’єю чи не сидить в кафе, а працює. Час.

Yljana Sarabrin Я ж не порахувала що максимум має 5 грн коштувати. І 10грн доходу за 7-10 хвилин – це не мало. Це 60 грн за годину. Деякі люди за цілий день не легкої роботи отримують 145грн(це при зарплаті 3200). І всі люди які працюють не сидять вдома з сім’єю за кавою. Тому не треба розказувати що вони якось по особливому час витрачають. А сервіс сумнівний, в машинах часто бридкі запахи, брудно, більшість водіїв і курять при пасажирах – кожного разу доводиться казати щось… Тому, за такий сервіс ціна яку я назвала аж предостатня.

Oksana Under-Gubarieva Yljana Sarabrin то мала б бути фіксована ціна в грн за кілометр. Приміром 1 км – 10-11 грн. І відповідно до того щоб нормально рахував лічильник. Тоді людина сама собі порахує приблизно вартість і ніхто її не намахає. Але походу в нас таксу встановлюють в залежності як людина виглядає, на лоха як то кажуть. Сказав що буде коштувати наприклад 40 грн. Хочеш їдь, хочеш не їдь.

Yljana Sarabrin Та так і мало б бути. Якийсь час майже так і було. Але чим далі тим більше “на лоха” орієнтуються.

Мар’яна Чемерис Таксі давно вже дороге(( друть капець… З малими їздили як хворіли відстань від соціальної аптеки до дит.лікарні- хто як брав 20-25 грн… Вони тепер кажуть мінімальне замовлення 20 грн,навіть як на щотчику 15.

Христина Івашкевич Сьогодні їхала на Одиницю заплатила 56грн тобто якби верталась назад була б трішки більша.Цілком нормальна ціна чому обурення?Ціни всі одинакові більш менш.
Наталія Крайник Реалії долинського таксі:
1. Часто немає вільних машин.
2. Майже завжди машину потрібно шукати, бо водії не орієнтуються в місті
3. В салоні не часто зустрінеш чистоту. Про запахи в наших таксі я промовчу
4. Хамство. Шансон . Безкультур’я.
5. Розмови водія по телефону під час руху тз
…….
P.S. бувають винятки. І це трохи тішить. Сьогодні мені пощастило з водієм
Ольга Ільків Та й бардак в машині буває такий,що приходиться відправляти і чекати іншу…Якби собаки спали цілу ніч. Я майже не їзджу на таксі,але мене це обурює, бо викликаєш таксі,а приїзджає віз.І ще й хамовитий водій який курить і не по лічильнику рахує.Цікаво,що їду в одну сторону одна ціна,а назад дорога розтягується. За свої гроші приходиться ще й відстоювати свої права…Жах!
Леся Коцкович-Гузовата Я взагали вiд кольца до Вигодськои лiкарнi заплатила 80 грн
Oksana Vasilevich Живу в Києві. Тижні 3 тому викликала таксі середнього цінового сегменту (16-18км відстань проїзду)- 87 гривень. Вчора на приблизно 4 км – 39 грн. Але вартість тут одразу озвучує оператор. Потім надходить смс із вартістю, мобільним таксиста, маркою та номером машини. Претензій щодо салону не було ні разу.
 Yljana Sarabrin То виходить в Києві таксі дешевше ніж в Долині)) Гарно))
Yljana Sarabrin Марина Дидяк, та і у Франківську так само, і ціни за кілометр нижчі за Долинські
Василь Фединяк В кінці літа підняли тариф з 6 до 7грн/км, коли ціну на газ підвищили.
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.