Талони на проїзд діють в міських та районних автобусах

Травень 09 08:12 2017

На сторінці Долинської районної ради з’явилось коментарі начальника відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту Долинської РДА Любові Андрійчук.

Основні тези:

  • талонів видають від 10 до 24 на квартал
  • потрібно пред’явити посвідчення
  • дійсні в автобусах районного та міського сполучення

 

Любов Йосипівна розповіла про те, що з 1 травня 2017 року у м. Долина, селищі Вигода та селах Долинського району змінено правила пільгового перевезення пасажирів автотранспортом загального користування на маршрутах міського та приміського сполучення.

Відповідно до Порядку компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на міських та приміських маршрутах загального користування, затверджених  Рішенням районної ради від 16.03.2017 року внесено зміни до рішення районної ради «Про цільову Програму соціального захисту населення громадян Долинського району» пільговий проїзд у маршрутних автобусах громадян пільгових категорій здійснюється за умови наявності талона одноразового використання. Про це також повідомлено всіх перевізників Долинського району.

Талони видаються на підставі пільгового або пенсійного посвідчення і тому дійсні вони лише при наявності пільгового (пенсійного) посвідчення. Отримати їх можна безпосередньо в управлінні соціального захисту або у сільських радах, куди талони привозять працівники управління. Про приїзд працівників сільські ради повідомляють завчасно (за день до приїзду). Наразі такі поїздки здійснено вже до 10 сільських рад.

Варто зауважити, що на території Витвицької ОТГ талони одноразового використання не діють.

Начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту розповідає, що для отримання талонів на проїзд пільговик один раз у квартал повинен особисто звернутися із заявою до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації та пред’явити оригінал паспорту та пільгове посвідчення.

Запамятайте, що талон є документом строгої звітності і видається одноразово на руки. Дійсний він  протягом одного кварталу, а на другий квартал будуть видаватись наступні талони.

Увага! Право на проїзд по талонах мають такі пільгові категорії населення:

– учасники бойових дій; інваліди війни;

– постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи І категорії; ліквідатори аварії на ЧАЕС ІІ категорії; діти – інваліди, яким встановлено інвалідність пов’язану з Чорнобильською катастрофою;

– інваліди І групи; інваліди ІІ групи; діти – інваліди; особи, які супроводжують інвалідів І групи або дітей-інвалідів (не більше одного супроводжуючого);

– діти з багатодітних сімей (талони може отримати один з батьків при наявності свідоцтв про народження дітей та посвідчення дитини з багатодітної сім’ї);

– учасники АТО (при наявності довідки про безпосередню участь в АТО) та члени сімей загиблих учасників АТО;

– пенсіонери за віком (пенсійне посвідчення).

Щодо кількості, то управління соціального захисту Долинської РДА повідомляє: пенсіонерам видається по 10 талонів на місяць, а іншим категоріям – по 24. Зауважте, що загублені талони не поновлюються. А також неможливою є зміна власників, тобто одна людина не може здійснювати пільговий проїзд замість іншої. Так як талон є іменним і не передається іншому пільговику.

  Article "tagged" as:
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.