“Темники” від БПП. ДОКУМЕНТ

23 Лютого 11:23 2017

В ЗМІ час від часу з’являлись повідомлення про “темники” від Адміністрації президента Порошенка для депутатів однойменної фракції БПП Солідарність в парламенті. Дану інформацію підтверджували самі депутати ВР, що входять до провладної фракції. Проте такі “темники” розсилаються не тільки для депутатів парламенту, а й для голів обласних, районних, міських осередків партії БПП.
Випадково, або й не зовсім випадково – один з оригіналів таких “темників” для керівників нижчої ланки БПП вдалось отримати адміністрації “ДолинаLIVE”. В цьому документі під вихідним № 14 від 22.02.2017 р. керівник Івано-Франківської обласної організації партії БПП В.С. Кушнір звертається до районних керівників своєї партії щодо питання блокади активістами ОРДЛО. Про ознайомлення з позицією партії БПП керівники нижчої ланки повинні прозвітувати письмово. Ймовірно, що такі розпорядження видані у всіх областях України.

Головам та консультантам із суспільно-політичних питань місцевих організацій ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» довести до відома голів фракцій «СОЛІДАРНІСТЬ» у місцевих радах (міська рада обласного центру, міські ради (міст обласного значення), міські ради (міст районного значення), районні ради та ради ОТГ), позицію Партії з питань, викладених у Додатку №1.

 

Згідно додатку № 1 розписана інструкція, щодо засудження контрабанди в АТО і одночасне засудження “незаконних силових методів блокади” залізничних шляхів

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» вимагає якнайшвидшого цивілізованого врегулювання кризової ситуації, яка склалася у зв’язку з блокуванням залізного сполучення з тимчасово окупованими територіями, та відновлення енергетичної безпеки України.

 

Ми вимагаємо припинити будь-які політичні спекуляції щодо переміщення товарів та вантажів та імплементувати Рішення Ради національної безпеки і оборони України про розблокування постачань вугілля антрацитової марки з окупованих територій Донбасу.

 

Поінформовані голови фракцій партій зазначаються у відомостях про ознайомлення із “позицією партії”

 

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.