“Темники” від БПП. ДОКУМЕНТ

23 Лютого 11:23 2017

В ЗМІ час від часу з’являлись повідомлення про “темники” від Адміністрації президента Порошенка для депутатів однойменної фракції БПП Солідарність в парламенті. Дану інформацію підтверджували самі депутати ВР, що входять до провладної фракції. Проте такі “темники” розсилаються не тільки для депутатів парламенту, а й для голів обласних, районних, міських осередків партії БПП.
Випадково, або й не зовсім випадково – один з оригіналів таких “темників” для керівників нижчої ланки БПП вдалось отримати адміністрації “ДолинаLIVE”. В цьому документі під вихідним № 14 від 22.02.2017 р. керівник Івано-Франківської обласної організації партії БПП В.С. Кушнір звертається до районних керівників своєї партії щодо питання блокади активістами ОРДЛО. Про ознайомлення з позицією партії БПП керівники нижчої ланки повинні прозвітувати письмово. Ймовірно, що такі розпорядження видані у всіх областях України.

Головам та консультантам із суспільно-політичних питань місцевих організацій ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» довести до відома голів фракцій «СОЛІДАРНІСТЬ» у місцевих радах (міська рада обласного центру, міські ради (міст обласного значення), міські ради (міст районного значення), районні ради та ради ОТГ), позицію Партії з питань, викладених у Додатку №1.

 

Згідно додатку № 1 розписана інструкція, щодо засудження контрабанди в АТО і одночасне засудження “незаконних силових методів блокади” залізничних шляхів

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» вимагає якнайшвидшого цивілізованого врегулювання кризової ситуації, яка склалася у зв’язку з блокуванням залізного сполучення з тимчасово окупованими територіями, та відновлення енергетичної безпеки України.

 

Ми вимагаємо припинити будь-які політичні спекуляції щодо переміщення товарів та вантажів та імплементувати Рішення Ради національної безпеки і оборони України про розблокування постачань вугілля антрацитової марки з окупованих територій Донбасу.

 

Поінформовані голови фракцій партій зазначаються у відомостях про ознайомлення із “позицією партії”

 

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.