Центр Бджолярства у Долині

27 Серпня 16:54 2019

‘ 25 серпня у Долині відбулось урочисте відкриття офісу проекту «Співпраця задля підвищення конкурентоспроможності в секторі сільськогосподарського виробництва та диверсифікації структури місцевої економіки Долинського субрегіону». «Відкриття «Станції інструментального осіменіння бджіл» має багато переваг. Це лабораторія якості бджолопродуктів, водночас навчальний центр для сільськогосподарських виробників та офіс проекту. Колишня занедбана стара комунальна будівля побудови 50 років перетворилася в сучасний центр розвитку сільського господарства та наповнилася сучасним інноваційним обладнанням для станції інструментального осіменіння бджіл завдяки двом міжнародним проектам», – йдеться у повідомленні.

Коментарі учасників групи
Долина LIVE :

михайло кокоринець І тут можна буде купити бджоли сім’ї?

Goryachuk Oksana Колишня занедбана стара комунальна будівля 🤔🙃побудови 50 років перетворилася в сучасний центр розвитку сільського господарства .
Це хто такій розумний писав?ці рятки?
Для чого нам лабораторія бджолів?
Яку користь приносить🤔 о ця лабораторія?

Ніна Яцків А за чиї кошти це відкрито?

Ірина ПетрівНіна Яцків В статті вказано, що фінансується урядом Канади

Ніна Яцків це окозамилювання. По Облісках – центр лохини, тут козярство і бджолярство. Таке враження, що на полонині живемо, а не в райцентрі. На медицину грошей нема, он дитяча лікарня в якому стані, але що їм діти, вони кіз осеменяти будуть.. І все одна компанія :кози, бджоли, лохина… І гляньте, хто за цим стоїть.

Наталія Комар У нас уже бжоляром був Ющенко і що з цього вийшло.В мене слів не має.У нас дитяча лікарня і поліклініка без ремонту, а тут бджолярство розвивають і центр відкривають. У нас у дитячій поліклініці уже третій рік не працює апарат для проходження УЗД , для ремонту ні міська ні районна рада не можуть знайти кошти, а тут центр бджолярства. Мами з дітьми мусять їхати у центральну лікарню.

Вікторія Рібун Якщо лабораторія, то там повинен працювати хімік і біолог. Звідки спеціалісти? У нас на кафедрі хімії трохи займалися медом. Одного мікроскопу для аналізу меду не те, що мало, а зовсім мало

Тетяна Лаврів Все це фінансується з міського бюджету, на програму по розвитку бджолярства і розведення кіз. Папіку замало бізнесу з лохиною, треба ще козів і бджолів!!! Щоб було де гроші списати- бджоли не гудуть, кози не ревуть.

Viktor Dytynko А давайте купимо роялі і будемо грати..

Світлана Людкевич Людям ніколи не вгодиш. Ви самі обираєте ту владу, а потім кричите, що хтось щось вам винен. Краще хай землі стоять пусткою і руйнуються будівлі, лиш би хтось інший не розвивав цю землю і не створював робочі місця. Чужий успіх вас дратує?

Тетяна Лаврів Нехай розвивають свої бізнеси з власного карману і платять податки державі. А то люди збирають лохину і отримують гроші у конвертах. А Дитинкові тільки залишилось грати на роялі бо мабуть і до них доберуться. Для воїнів які воювали на сході землі нема. А для розвитку Ягодки- є.Треба адміністрацію розігнати і так держава вам дурно гроші платить. Куди не глянь у Долині, в робочий час можна зустріти працівників адміністрації. Підете збирати лохину , там будите працювати , а не швендатись.

Viktor Dytynko Ну не подобається Вам лохина, ну зробіть щось інше, краще.

Андрей Угрин Промислова 6 (біля кафе Брати)

В рамках проекту «Співпраця задля підвищення конкурентоспроможності в секторі сільськогосподарського виробництва та диверсифікації структури місцевої економіки Долинськогосубрегіону», який реалізується робочою командою КП «Долина-Інвест» та Долинською міською радою за фінансової підтримки Європейського Союзу, було зроблено капітальний ремонт будівлі, а в рамках проекту «Підготовка долинських підприємців до виробництва конкурентоспроможної продукції бджільництва, придатної для експорту (маток карпатської породи штучного та природнього осіменіння», який фінансується Урядом Канади через Фонд сприяння розвитку малого та середнього підприємництва проекту міжнародної технічної допомоги Проект «Партнерство для розвитку міст» ПРОМІС, придбано сучасне обладнання для лабораторії.

На свято завітали і представники проекту «Партнерство для розвитку міст» Проекту ПРОМІС, координатор ініціатив з розвитку малого та середнього піприємництва Ірина Войцехівська – про це пишуть у ГАЛИЧИНА.

Туризм на Долинщині реальний?

«Бойківське коло». Громади Івано-Франківської, Закарпатської та Львівської областей планують об'єднатись задля туризму. Як розвиватимуть рекреаційний потенціа дивіться у сюжеті.

Gepostet von Галичина TV am Freitag, 30. August 2019

До слів привітань долучились також директор комунального підприємства «Долина- Інвест» Олександр Кізима та міський голова Володимир Гаразд.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.