Циркам в Долині бути…

Серпень 17 21:09 2017

Долинська міська рада відмовилась забороняти розміщення пересувних цирків, які використовують у своїй діяльності тварин. Підтримали дане рішення на сесії всього 2 депутати, 3 проти і 10 утримались. Напередодні у нашій групі проводилось опитування щодо доцільності даного рішення, і фактично одностайно воно було підтримане жителями міста.

Найбільшими аргументами депутатів та голови міста були побоювання законності даного рішення, хоча в Україні був прийнятий закон 5119-1, який уточнює поняття “пересувний звіринець” і остаточно забороняє перевезення тварин для циркових цілей, тобто забороняє шапіто із тваринами. Також депутати переймаються, де діти зможуть ще побачити диких тварин, не зважаючи на ті умови, в яких вони утримуються, та яким тортурам під час дресирування піддаються. Останній цирк, який мав гастролі у Долині “Кобзов” цього року відзначився неналежним поводженням із левицею, яка втекла із вольєру, поранила дресирувальника і була застрелена.

Також зауважимо, що подібні рішення були прийняті у десятках міст України, зокрема у Львові, Луцьку, Мукачеве, а в Європа подібні заборони діють у багатьох країнах – Австрія, Греція, Велика Британія, Латвія і інші. Долина ж у даному плані пасе задніх.

Пропонуємо переглянути відео, на якому зображені кадри дресирування тварин:

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=2NyjZMIj6tM[/embedyt]

 

  Article "tagged" as:
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.