У березні відбудуться громадські слухання по будівництву трьох багатоповерхівок у Долині РОЗКЛАД

02 Березня 10:08 2018
‘ Березень 2018 року видався обнадійливим для забудовників та тих хто хоче придбати нове житло у Долині. Міська рада міста Долина запросила на аж на три громадські слухання по будівництву трьох багатоповерхівок. Найскандальніша – це багатоповерхівка в самісінькому центрі, її планують звести замість так званого “маленького базарчика”. Ще дві орієнтовно 9-поверхівки планують звести по вул. Молодіжна та Довбуша 6. Депутати вже один раз підтримали ці забудови, про що вже писали у Долина LIVE Забудовники в Долині отримали “новорічні подарунки” від міської ради , тепер очікують питають думку громади.
Відбудуться громадські слухання: 02 березня 2018 року о 16.00 год. в приміщенні залу засідань Долинської районної ради (м. Долина, пр. Незалежності, 5, 1 поверх)
 Детальний план території для будівництва багатоквартирного житлового будинку з торгово-офісними приміщеннями по вул. Чорновола, 9 в м. Долина

Виконано згідно рішення міської ради від 22.12.2017. № 1015-34/2017 «Про детальний план території по вул. Чорновола, 9 в м. Долина».

Територія площею 0,3058 га, тобто 3 058,00 м2 , знаходиться по вул. Чорновола в центральній частині міста Долини Івано-Франківської обл.

В південній та західній частині від ділянки розташовані дороги місцевого значення, у східній та північній частині знаходяться землі суміжних землекористувачів.

В даний час територія, що розглядається даним ДПТ, знаходиться в зоні житлової та громадської забудови. Вулиці та проїзди – відносяться до земель загального користування міста.

Рельєф ділянки похилий, ухил з півдня на північ. Перепад відміток – в межах 1,0.

Пропозиції: Даним проектом пропонується на визначеній території нове будівництво багатоквартирного житлового будинку з торгово-офісними приміщеннями.

Запропонована площа ділянки – 3 058,00 м 2 (0,3058 га)

Запропонована площа забудови – 1 268,00 м².

Запропонована площа озеленення – 570,00 м².

Запропонована площа проектованого мощення – 1 191,00 м².

Планується зберегти існуючу дорожньо-вуличну мережу, доповнити її, максимально зберегти планувальну структуру міста.

Під’їзд до ділянки відбувається з вул. Чорновола. Пішохідний рух передбачається по пішохідних тротуарах, передбачених вздовж вулиць.


 Генеральний план м. Долина Долинського району Івано-Франківської області (Зміна №1)

Виконано згідно рішення міської ради від 30.11.2017. № 968-33/2017.

Місце знаходження: Територія площею 0,353 га знаходиться по вул. Молодіжна, в західній частині міста Долини Івано-Франківської обл.

Ділянка межує з північної сторони – із землями міської ради, із східної сторони – із землями міської ради, із півдня – із землями житлової багатоповерхової забудови, із заходу – з територією школи-ліцею.

Пропозиції:

Даним проектом – генеральний план м. Долина Долинського району Івано-Франківської області (Зміна №1), на визначеній території передбачається розміщення багатоповерхової житлової забудови з об’єктами громадського обслуговування.

Зміною до генерального плану передбачається територію колишньої бавовнопрядильної фабрики використати для підприємств малої потужності з санітарно-захисною зоною 25 м від території.

Переважні допустимі види забудови та іншого використання земельних ділянок:

– Багатоквартирні житлові будинки 5-10 поверхів включно (не вище 35 м), надбудови для інженерного облаштування – не вище 37 м.

Інженерне забезпечення території:

Інженерне забезпечення проектованої території необхідно вирішувати відповідно до технічних умов, виданих організаціями-власниками мереж, враховуючи наявність існуючих мереж та планувально-просторової організації території.

 

 

 

 


 Відбудуться громадські слухання: 27 березня 2018 року о 17.00 год. в приміщенні залу засідань Долинської районної ради (м. Долина, пр. Незалежності, 5, 1 поверх)

Детальний план території для будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими торгово-офісними приміщеннями по вул. Довбуша, 6 в м. Долина

Виконано згідно рішення міської ради від 22.12.2017. № 1016-34/2017.

Місце знаходження: Територія площею 0,105 га знаходиться по вул. Довбуша, 6, в центральній частині міста Долини Івано-Франківської обл.

Ділянка межує з північної сторони – з дорогою, із східної сторони – з дорогою, із півдня – з дорогою, із заходу – з землями багатоквартирної забудови.

Пропозиції:

Даним проектом – детальним планом території передбачається  будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими торгово-офісними приміщеннями.

Переважні допустимі види забудови та іншого використання земельних ділянок:                 – Багатоквартирні житлові будинки 9 поверхів включно (не вище 30 м).

Інженерне забезпечення території:

Водопостачання забезпечується шляхом врізки в існуючий централізований водопровід. Електропостачання забезпечується шляхом підключення до існуючих мереж. Опалення індивідуальне. Телефонний зв’язок – мобільний.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.