У березні відбудуться громадські слухання по будівництву трьох багатоповерхівок у Долині РОЗКЛАД

02 Березня 10:08 2018
‘ Березень 2018 року видався обнадійливим для забудовників та тих хто хоче придбати нове житло у Долині. Міська рада міста Долина запросила на аж на три громадські слухання по будівництву трьох багатоповерхівок. Найскандальніша – це багатоповерхівка в самісінькому центрі, її планують звести замість так званого “маленького базарчика”. Ще дві орієнтовно 9-поверхівки планують звести по вул. Молодіжна та Довбуша 6. Депутати вже один раз підтримали ці забудови, про що вже писали у Долина LIVE Забудовники в Долині отримали “новорічні подарунки” від міської ради , тепер очікують питають думку громади.
Відбудуться громадські слухання: 02 березня 2018 року о 16.00 год. в приміщенні залу засідань Долинської районної ради (м. Долина, пр. Незалежності, 5, 1 поверх)
 Детальний план території для будівництва багатоквартирного житлового будинку з торгово-офісними приміщеннями по вул. Чорновола, 9 в м. Долина

Виконано згідно рішення міської ради від 22.12.2017. № 1015-34/2017 «Про детальний план території по вул. Чорновола, 9 в м. Долина».

Територія площею 0,3058 га, тобто 3 058,00 м2 , знаходиться по вул. Чорновола в центральній частині міста Долини Івано-Франківської обл.

В південній та західній частині від ділянки розташовані дороги місцевого значення, у східній та північній частині знаходяться землі суміжних землекористувачів.

В даний час територія, що розглядається даним ДПТ, знаходиться в зоні житлової та громадської забудови. Вулиці та проїзди – відносяться до земель загального користування міста.

Рельєф ділянки похилий, ухил з півдня на північ. Перепад відміток – в межах 1,0.

Пропозиції: Даним проектом пропонується на визначеній території нове будівництво багатоквартирного житлового будинку з торгово-офісними приміщеннями.

Запропонована площа ділянки – 3 058,00 м 2 (0,3058 га)

Запропонована площа забудови – 1 268,00 м².

Запропонована площа озеленення – 570,00 м².

Запропонована площа проектованого мощення – 1 191,00 м².

Планується зберегти існуючу дорожньо-вуличну мережу, доповнити її, максимально зберегти планувальну структуру міста.

Під’їзд до ділянки відбувається з вул. Чорновола. Пішохідний рух передбачається по пішохідних тротуарах, передбачених вздовж вулиць.


 Генеральний план м. Долина Долинського району Івано-Франківської області (Зміна №1)

Виконано згідно рішення міської ради від 30.11.2017. № 968-33/2017.

Місце знаходження: Територія площею 0,353 га знаходиться по вул. Молодіжна, в західній частині міста Долини Івано-Франківської обл.

Ділянка межує з північної сторони – із землями міської ради, із східної сторони – із землями міської ради, із півдня – із землями житлової багатоповерхової забудови, із заходу – з територією школи-ліцею.

Пропозиції:

Даним проектом – генеральний план м. Долина Долинського району Івано-Франківської області (Зміна №1), на визначеній території передбачається розміщення багатоповерхової житлової забудови з об’єктами громадського обслуговування.

Зміною до генерального плану передбачається територію колишньої бавовнопрядильної фабрики використати для підприємств малої потужності з санітарно-захисною зоною 25 м від території.

Переважні допустимі види забудови та іншого використання земельних ділянок:

– Багатоквартирні житлові будинки 5-10 поверхів включно (не вище 35 м), надбудови для інженерного облаштування – не вище 37 м.

Інженерне забезпечення території:

Інженерне забезпечення проектованої території необхідно вирішувати відповідно до технічних умов, виданих організаціями-власниками мереж, враховуючи наявність існуючих мереж та планувально-просторової організації території.

 

 

 

 


 Відбудуться громадські слухання: 27 березня 2018 року о 17.00 год. в приміщенні залу засідань Долинської районної ради (м. Долина, пр. Незалежності, 5, 1 поверх)

Детальний план території для будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими торгово-офісними приміщеннями по вул. Довбуша, 6 в м. Долина

Виконано згідно рішення міської ради від 22.12.2017. № 1016-34/2017.

Місце знаходження: Територія площею 0,105 га знаходиться по вул. Довбуша, 6, в центральній частині міста Долини Івано-Франківської обл.

Ділянка межує з північної сторони – з дорогою, із східної сторони – з дорогою, із півдня – з дорогою, із заходу – з землями багатоквартирної забудови.

Пропозиції:

Даним проектом – детальним планом території передбачається  будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими торгово-офісними приміщеннями.

Переважні допустимі види забудови та іншого використання земельних ділянок:                 – Багатоквартирні житлові будинки 9 поверхів включно (не вище 30 м).

Інженерне забезпечення території:

Водопостачання забезпечується шляхом врізки в існуючий централізований водопровід. Електропостачання забезпечується шляхом підключення до існуючих мереж. Опалення індивідуальне. Телефонний зв’язок – мобільний.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.