У Болехові освітяни мітингують, через невиплачену зарплату ВІДЕО

02 Квітня 16:28 2018

‘ “В єдності сила народу і ганьба владі!” – такі гасла лунають зі сцени та підтримують учасники. “Якщо гроші не у Болехові, не у Франківську, а в Києві, то треба йти на Київ, у нас іншого шляху нема” – каже Ігор Берізко

Віддайте кошти 16 млн субвенції для вчителів” – резолюція підтримана на мітингу.

Люди готові до радикальних методів, згадуючи пішохідні переходи і дороги.

Схоже освітянам невірно розраховано бюджет зарплат на 2018 рік.

Рішення провести мітинг було одноголосним і планувалася присутність близько трьохсот осіб.

Голова Болехівської міської організації профспілки працівників освіти і науки Ігор Берізко, звертався в міську раду Болехова з листом “посприяти” мітингу.

У Болехові освітяни вийшли на мітинг, бо не отримали зарплату за березень

Протест освітян у місті Болехові

У Болехові освітяни вийшли на мітинг, бо не отримали зарплату за березень

Gepostet von ТРК "Карпати" am Montag, 2. April 2018

Трансляція від ТРК “Карпати”

РЕЗОЛЮЦІЯ АКЦІЇ ПРОТЕСТУ

02 квітня 2018 року РЕЗОЛЮЦІЯ учасників мирної громадської акції протесту м. Болехів

Ми, учасники мирної громадської акції протесту , виходячи з необхідності належного фінансування галузі «Освіта» заявляємо , що формульний розрахунок обсягу освітньої субвенції на 2018р. для нашого міста проведено без урахування таких показників, як відсоток сільського населення та щільність учнів. Розрахункова наповнюваність класів єдина для усіх загальноосвітніх закладів.

За результатами аналізу не вистачає освітньої субвенції на 2018 рік на оплату праці з нарахуванням педагогічним працівникам загальноосвітніх шкіл 16432.8 тис. гривень.

На даний час порушені терміни виплати заробітної плати за 1 частину березня 2018 року. Надалі ситуація ставатиме іще критичнішою. Відсутність коштів на місцях призводять до порушення чинного законодавства та справедливого обурення працівників закладів освіти. Звернення Болехівської міської організації профспілки працівників освіти і науки України до міністра освіти (лист № 06 від 19.02.2018 року) так і залишилось без відповіді.

На підставі наведеного вище вимагаємо від Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України, Міністерства освіти України: . Збільшити видатки на освітню субвенцію для міста Болехова в розмірі 16432.8 тис. грн. для забезпечення виплати заробітної плати освітянам у повному обсязі;

У випадку ігнорування справедливих вимог освітян розпочинаємо процедуру входження в колективний трудовий спір. В ЄДНОСТІ НАША СИЛА!

  Article "tagged" as:
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.