У Болехові розпочали капітальний ремонт дороги на мості через річку Сукіль ФОТОФАКТ

Травень 03 17:10 2018

Сьогодні, 3 травня 2018 року, Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області розпочала капітальний ремонт дорожнього полотна на автомобільному мості через річку Сукіль в м.Болехові.
Як зазначає представник служби, на мості буде застосована технологія по влаштуванню двошарового асфальтобетонного покриття, тут також замінять старий бордюрний камінь та встановлять дощоприймачі – зазначають у Болехівська міська рада


Спочатку дорожники виконають роботи на одній стороні моста, а відтак – на іншій. Для організації робіт та забезпечення безпеки шляхопровід перекрили з одного боку та організували регулювання транспорту.
Зараз підрядники виконують підготовчі роботи на одній зі смуг дороги. Вже демонтували бордюри, знімають фрезою старе дорожнє покриття і готують основу під укладання нових бордюрів та першого шару асфальту.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.