У Болехові встановили вартість харчування для учнів та дошкільнят на 2018 рік

Лютий 02 14:34 2018

‘ 31 січня відбулося перше у новому році засідання виконавчого комітету Болехівська міська рада. На засіданні були присутні 10 членів виконкому. Участь у засіданні брали керівники управлінь, відділів міськвиконкому.
На порядок денний було винесено 15 питань.

Про стан виконавської дисципліни у роботі із документами в управліннях та відділах міськвиконкому за ІІ півріччя 2017 року присутнім доповів керуючий справами міськвиконкому Іван Ганчар. Іван Степанович наголосив, що аналіз стану організації контролю та виконавської дисципліни у виконавчому комітеті Болехівської міської ради у ІІ півріччі 2017 року свідчить про належну увагу керівництва до питань контрольної діяльності та вжиття дієвих заходів з метою поліпшення стану виконавської дисципліни.
Керуючий справами міськвиконкому також ознайомив членів виконкому з проектом рішення «Про розгляд звернень громадян в управліннях та відділах міськвиконкому протягом 2017 року». Він зазначив, що робота зі зверненнями громадян завжди була та залишається пріоритетним напрямком діяльності виконавчого комітету Болехівської міської ради. До розгляду найбільш складних звернень часто залучаються відповідні фахівці та депутати міської ради.


Протягом 2017 року до виконавчого комітету Болехівської міської ради поступило 912 звернень: 667 письмових та 245 на особистому прийомі, що в порівнянні 2016 роком на 144 звернень менше. За результатами розгляду: 538 звернень – вирішено позитивно, 287 звернень – роз’яснено по суті. Від жителів сіл до міської ради поступило 117 звернень.

Говорили на виконкомі й про встановлення вартості харчування учнів закладів загальної середньої освіти, вихованців закладів дошкільної освіти та батьківської плати за харчування у закладах дошкільної освіти на 2018 рік. За підсумками обговорень члени виконкому встановили плату за харчування дітей, які перебувають у закладах дошкільної освіти «Веселка» та «Зірочка» міста Болехова, в розмірі 22 (двадцять дві) гривні 00 копійок на одну дитину в день, що становить 13 гривень 20 копійок – батьківська плата (60 %) та 8 гривень 80 копійок – з місцевого бюджету (40 %).

Плату за харчування дітей, які перебувають у закладах дошкільної освіти «Пролісок» с. Тисів та «Дзвіночок» с. Міжріччя, встановили в розмірі 22 (двадцять дві) гривні 00 копійок на одну дитину в день, що становить 8 гривень 80 копійок – батьківська плата (40 %) та 13 гривень 20 копійок – з місцевого бюджету (60 %). Цим рішенням звільнили від батьківської плати за харчування у закладах дошкільної освіти дітей таких пільгових категорій:
– на 100% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
– на 100% дітей-інвалідів;
– на 100% дітей із малозабезпечених сімей;
– на 100 % дітей із сімей учасників АТО;
– на 50% дітей із багатодітних сімей.
Окрім того, встановили плату за харчування для учнів закладів загальної середньої освіти в розмірі 11 (одинадцять) гривень 00 копійок та звільнити від батьківської плати на 100 % учнів таких пільгових категорій:
– дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
– учнів 1-4 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;
– дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних й інклюзивних класах;
– дітей, які мають інвалідність по захворюванню, пов’язаному з наслідками аварії на ЧАЕС;
– дітей учасників АТО.


Розглянули присутні також питання про організацію громадських робіт на 2018 рік. У результаті обговорень було визначено види громадських робіт на 2018 рік та перелік роботодавців, за участю яких планується організація громадських робіт у 2018 році.

Без зауважень та пропозицій члени виконавчого комітету прийняли рішення про продовження договору оренди приміщення (міська бібліотека), присвоєння поштової адреси, виключення квартири з числа службових, доцільність позбавлення батьківських прав, видачу дублікату свідоцтва на право власності. Крім того, присутні розглянули і погодили проект рішення «Про продовження дії рішення виконавчого комітету Болехівської міської ради від 28.02.2017 №8 «Про затвердження тарифу на виробництво та постачання теплової енергії»

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.