У Болехові триває будівництво каналізаційних мереж вулицями міста

01 Листопада 11:05 2019

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ НА БУДІВНИЦТВО КАНАЛІЗАЦІЙНИХ МЕРЕЖ РОЗПОЧАВ РОБОТИ У БОЛЕХОВІ

Нагадаємо, нещодавно Болехівська міська рада провела відкриті торги на проведення робіт – будівництво каналізаційних мереж вулицями Данила Галицького, Залізнична, Котляревського, Воїнів УПА, 24 Серпня, Гузіївська, Площа Івана Франка в м. Болехові. Нове будівництво (коригування проекту).
Тендерні пропозиції надійшли від чотирьох учасників процедури: ТОВ “КУЛЕВ-ІНВЕСТ”, ВКФ “Силует”, ТОВ “КАРПАТ-БУД”, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “БУДІВЕЛЬНІ АВТОМАТИЗОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ”.


За підсумками розгляду тендерних пропозицій три учасники процедури не відповідали кваліфікаційним критеріям, установленим статтею 16 Закону України “Про публічні закупівлі”, а тендерні пропозиції не відповідали вимогам тендерної документації і були відхилені. Переможцем тендеру було визначено ТОВ “КУЛЕВ-ІНВЕСТ”.
Один із учасників тендеру оскаржував дії тендерного комітету Болехівської міської ради. Однак постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель, ознайомившись зі скаргою учасника щодо порушення замовником порядку проведення процедури закупівлі, відмовила йому у задоволенні скарги.
Тож, 20 вересня 2019 року, Болехівська міська рада підписала договір про виконання робіт з ТОВ “КУЛЕВ-ІНВЕСТ”.
Усі деталі тендеру можна переглянути за посиланням https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-07-26-000605-c).

Товариство «КУЛЕВ-ІНВЕСТ», відповідно до графіка робіт, розпочало роботи із відновлення дорожнього покриття на вулицях міста, де каналізаційні мережі були прокладені у 2018 році. На разі роботи тривають на вулицях Котляревського, Гузіївській, Воїнів УПА та Залізничній.

Будівництво каналізаційних мереж вулицями Данила Галицького, Залізнична, Котляревського, Воїнів УПА, 24 Серпня, Гузіївська, Площа Івана Франка в м. Болехові триває.
Минулого тижня Товариство «КУЛЕВ-ІНВЕСТ» провело відновлення дорожнього покриття на вулицях Котляревського, Гузіївській, Воїнів УПА та Залізничній, де каналізаційні мережі були прокладені у 2018 році.
Відтак будівництво каналізаційних мереж продовжили на вул.Залізничній. Нині робота кипить на вул.Д.Галицького.

У місті розпочали капітальний ремонт водогону на вул.Д.Галицького

Часті пориви старого чавунного водогону із значними втратами води, неякісна вода, низький тиск – такі проблемами впродовж останніх років були актуальними для жителів вулиці Д.Галицького, Петрушевича, Лермантова, та інших у місті Болехові. Причина їх крилася у тому, що на багатьох ділянках водопроводу термін експлуатації діючої чавунної труби давно закінчився. Це й не дивно, бо мережа водопроводу прокладалася ще на початку 70-х років. Крім цього, водопровід проходить під проїжджою частиною дорожнього полотна вулиці Д.Галицького, що теж впливало на його ступінь зношеності. Постійні пошкодження водопровідної мережі, часті відключення водопостачання робили цю проблему особливо гострою. Тож, єдиним ефективним виходом із ситуації могла стати модернізація водопровідних мереж.

З метою створення комфортних соціально-побутових умов проживання мешканців міста Болехова, покращення якості і забезпечення питною водою населення, підприємств, організацій міста, зменшення її втрат, шляхом проведення капітального ремонту водопроводу, підвищення ефективності та надійності його функціонування Болехівська міська рада розробила відповідну програму та проект.

За кошти міського бюджету у 2018 році для проведення капітального ремонту водопроводу на вул. Д.Галицького в м. Болехові було розроблено проектно-кошторисну документацію, яка пройшла експертизу та отримала позитивний експертний звіт.

У 2019 році проект «Капітальний ремонт водопроводу по вул. Д. Галицького в м. Болехів Івано-Франківської області» був включений у перелік інвестиційних проектів та програм регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, комісією з оцінки та відбору при Мінрегіоні.

Відкриті торги на роботи провело Управління капітального будівництва в Івано-Франківській області (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-06-14-000097-a). Переможцем тендерної процедури із пропозицією 5 999 999,00 гривень визначено ТОВ “КУЛЕВ-ІНВЕСТ”. Договір на виконання робіт укладено 1 жовтня 2019 року.

Фахівці товариства розпочали роботи на вул. Д.Галицького кілька днів тому. Водогін ремонтують із застосуванням сучасних матеріалів – відповідної пластикової труби діаметром 225 мм, що надасть переваги, як в якості води, що буде постачатися до споживачів, так і в надійності роботи водогону. Працівники підприємства прокладають її на глибині 1,5 м. На разі прокладено близько 300 м водогону. Загальна довжина гілки складе 2,4 км.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.