У чемпіонаті України ММА Долиняни здобули золото, срібло та бронзу ФОТО

Травень 13 12:41 2018

‘ Сьогодні 13.05.2018р. спортсмени з м.Долина, Івано-Франківська область, які тренуються в студії бойових мистецтв “Джиу Джитсу Студія” вкотре привезли в своє рідне місто призи з чемпіонату України по змішаним бойовим мистецтвам ММА, які відбулися у м.Тячів за підтримки Української федерації змішаних бойових мистецтв UFMMA, яка являється на даний час одною з найпрестижнійших федерацій змішаних бойових мистецтв в Україні.


У команди з Долини ,яка входила в збірну Івано-Франківської області по ММА кінцевий результат – чемпіон України  Давид Чорній1 місце(учень Долинського природничо-математичного ліцею ,)
та два призові місця – Влад Мартинів2 місце (учень ЗОШ 7);
Саша Сеньків3 місце (дорослі).


Ми щиро радіємо за наших учнів і раді що вони представляють м.Долина на такому високому рівні.
Щиро дякуємо за підтримку всім хто вболівав за нас та нашому президенту Івано-Франківської асоціації джиу джитсу Міша Хоптій за формування потужної обласної збірної та за його підтримку .


А також дякуємо організаторам чемпіонату України – президенту федерації Володимиру Теслі , Володимиру Шимарову, Олександру Олександр Гінгізов, та представнику Закарпатської області UFMMA Михайлу Бучаку. Щиро вам дякуєм за дуже якісний , європейський рівень змагань та розвиток ММА в Україні, а також за якісну безпеку спортсменів про це у групі Долина LIVE написав Діма Кренців

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.