У Долині не буде новорічної ялинки за пів мільйона гривень

У Долині не буде новорічної ялинки за пів мільйона гривень
24 Листопада 10:26 2017

‘ 14 листопада КП “Комунгосп ДМР” оголосило відкриті торги на закупівлю штучної новорічної ялинки за 435 тис. грн.

Хотіли придбати ялинку висотою не менш як 12 метрів та діаметром нижньої частини не менш як 5 метрів. Гілки ялинки складатимуться з штучної хвої зеленого кольору.

Також у комплекті ялинки мала бути огорожа. У вартість закупівлі входить і монтаж новорічної ялинки.

Штучна новорічна каркасна ялинка (комплект)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 77500, Україна, Івано-Франківська область, м. Долина, проспект Незалежності, 5
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 11 грудня 2017  —  15 грудня 2017
Але після оприлюднення факту цього наміру у групі Долина LIVE   і жвавого обговорення (більше сотні не дуже схвальних коментарів) раптово передумали і 23 листопада відмінили по причині “Відсутність подальшої потреби в закупівлі”.
Публічно ніхто, ні з керівників Комунгоспу, ні міської ради не прокоментував, кому прийшла геніальна ідея закупівлі новорічної ялинки майже за пів мільйона гривень. Лише окремі депутати спробували “відхреститись” від цієї затії, хоча саме вони проголосували за бюджет КП “Комунгосп ДМР” з якого планували закупити новорічну красуню.
Ось які емоції викликало це у Долинян:
Alexandra Sedova А чому не прикрасити одну з тих ялинок, що ростуть, правде треба до неі зробити доступ, тротуар, а на ці гроші зробити дтячий майданчик, але не з шутром замість покриття.Думаю, для дитячоі ножки ,то такі глиби каміння
Оксана Турілова Ні не підтримую.
Sergey Anikeyenko потрібно почати економити гроші
Kolja Under ВПЕВНЕНИЙ , НАС ВЛАШТОВУВАЛА ЯЛИНКА ПРИРОДНЯ , ЯКА РОСТЕ І ВБИРАЛАСЬ НА СВЯТО !!!!! ШТУЧНА ЯЛИНКА–гроші викинуті на вітер….ОДНОЗНАЧНО !!!!!
Мар’яна Чемерис А чим погана штучна ялинка? В інших країнах давно не ставлять живі ялинки.Для чого зрізати дерево? А ті,що ростуть там,на мою думку, замаленькі:)..
Дмитро Піддубний Все у нас в місті добре. Тільки штучної ялинки бракує… За пів мільйона.
Ірина Дворник Нема куди півмільйона діти?, Треба було якісь попередні відкриті обговорення чи слухання для жителів міста організувати щоб хоча ю думку чи якесь підставу для ухвалення та прийняття рішення, а так вийшло як завжди …
Ігор Корчак Що не нема куди діти гроші місту? Краще пів мільйона грн використали на благоустрій міста
Юлія Курташ-Карп як багато порадників…. підставте плече, зробіть щось своє непересічне і дивовижне…
Віктор Васильович ага, вгрохати ті гроші ще в одного лежачого бургоміста, як на Грушевського – “непересічне і дивовижне”))))
Ilona Dmyterko Ялинка, яку одягають останні роки ДУЖЕ ГАРНА. І штучна їй не рівня!
Ніна Яцків Невже нема куди гроші дівати???Ростуть же прекрасні живі ялинки.Краще б вуличне освітлення зробили нормальне, ато ввечері собі ноги можна поламати по тому ”тротуарі” Місто ще трохи освітлюють по Грушевського і по Проспекту, а решта??? На це грошей не вистачає, а на штучну ялинку знайшлися.
Sergey Anikeyenko цікаво в міськ раді звернуть увагу на дописи по цій темі?
володимир данилів Скільки людей,скільки думок,завжди влада буде погана,щоб вона не робила,але долиняни молодці,що встановлять штучну ялинку,хоча б було би краще встановити дідуха
Михайло Федай І знову це роблять, як зі схемою діда мароза і снєгурачки. Гроші виділяються на Комунгосп, а там з грошима творять, що хочуть на власний розсуд. Бо до цього часу жодного разу про це навіть не згадувалось.
Vasul Koroluk Доречі,минулого року долинська ялинка-красуня очолила рейтинг новорічних красунь області!Навіщо міняти шило на мило?Депутати,чия ідея???
Михайло Кепещук Ось така ціни на ялинки:
Влад Бойчук Комунгосп після покупки ялинки
Наталія Комар Голова районної ради премії собі виписує, а міська ялинки.
Olya Yriivna В м. Долина немає потреби у штучній ялинці, багато по місту є живих ялинок , які можна прикрасити – так що ця ідея була точно не депутатського корпусу. Я більше ніж упевнена , що депутати за “цю ідею” непроголосували б.
Євген Малета Olya Yriivna Депутатський корпус проголосував за бюджет Комунгоспу на 2017 рік, а цього року він мабуть ще більший. То ж треба брати відповідальність і за “цю ідею”
Oksana Jroslavna Goryachuk Євгене,ніхто не голосував,і навіть не збираються голосувати,сам депутат вище написав!😊правельно не треба нам штучної ялинки,у нас краса жива є!👍
Євген Малета Oksana Jroslavna Goryachuk Голосували і цього року проголосують знову за бюджет Комунгоспу, в якому і “ховалась ця ідея”

 

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.