У Долині планують вчергове підняти вартість проїзду у маршрутках

Липень 15 21:26 2018

Виконавчий комітет Долинської міської ради 6 липня прийняв за основу проект рішення Про погодження тарифу на послуги з перевезення пасажирів, в якому пропонується підняти вартість за проїзд у міському громадському транспорті.

На сайті міської ради вже оголошено про проведення громадських слухань з даного питання, адже це є невід’ємною частиною процедури впровадження в силу подібного рішення. Дата та час проведення слухань: 25 липня 2018 року о 17.00 год. На слухання запрошуються всі бажаючі та зацікавлені.

Щодо тарифів, то перевізники пропонують підняти вартість на 1 гривню до 5 гривень на рейсі РЕМ-ДЕД та до 6 гривень на рейсі ДЕД – ГПЗ.

Причиною для підняття вартості проїзду, на думку перевізників, є вартість палива та зростання цін на запчастини, а також обслуговування транспортних засобів.

Із проектом рішення можна ознайомитись тут.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.