У Долині проводять реконструкцію кільця

Листопад 07 22:31 2018

‘ Про це на своїй сторінці повідомив міський голова  Володимир Гаразд

Днями розпочався довгоочікуваний ремонт головного транспортного кільця Долини, котре разом з острівцями маж суттєво покращити безпеку руху. Крім того, ми разом зі Службою автомобільних доріг прагнемо, аби ця розв’язка мала сучасне європейське обличчя: з пониженою робочою основою, добрим освітленням та повною інформацією для учасників руху. Міська рада ще раніше встановила тут достатньо камер відеонагляду, що цілодобово записують і передають інформацію для диспетчера міста. А бюджетом міста ще з минулого року передбачено 300 тим.грн. фінансової участі у цих важливих роботах. Дякую керівництву САД, зокрема Василь Буджак та Liubomir Semaniv, дякую виконавцям -фірмі ПБС, проектній організації Andriy Koman, заступнику Руслана Гаврилків та депутатам міськради за підтримку! У перспективі (сподіваюсь, що 2019)), безпековим проектом реконструкції Н-10 у Долині передбачено влаштування чисельних острівців безпеки, звуження доріг, влаштування третьої смуги на вокзал, та багато іншого, а головне – будівництво ще однієї сучасної кільцевої розв’язки біля лікарні, на що бюджетом 2018 передбачено 800 тис.грн. фінансової участі. Сподіваємось на ділову позицію САД та початок підготовчих робіт ще цього року.

Як на це відреагували містяни у групі  Долина LIVE:

Васюта Віталій Ще одне не доробили,друге починають.Асфальт перед кільцем хто має зробити ,чи це в нас там вже узбіччя починається .Одна смуга руху ширша ніж друга.
Руслан Павлюк В місті проблеми є більш важливіші за реставрацію кільця. Перед виборами “пан Мер” хоче показати що щось робить у місті. Але не всі такі дурні. Це банальне розкрадання грошей з бюджету міста. Коли ви вже ” панове” нажретеся і вдавитися тими грошима…
Світлана Чумак Ви хочете сказати,що наш мер нічого не робив до виборів???? Поїдьте у такі ж маленькі містечка як наше і порівняйте їх з містом Долина. …….будьте справедливими у своїх висловлюваннях!
Руслан Павлюк Недоречно порівнювати міста в Україні бо там такі самі марновладці при владі. Ви порівняйте з маленькими містечками європи а тоді будете захищати мера. По вул. Івасюка спочатку зробили дорогу а через рік розрили бо міняли труби і вже другий рік не можливо їздити на машині а ще нову газову трубу тянуть людям попри самі паркани хоча тепер тркюуби всі ідуть в землі. І це проєвропейський мер. В Європі за таке його зняли б давно.І так бардак по всьому місту…
Viktor Dytynko Руслан Павлюк Вам мер особисто пояснив про труби, чи Вам просто погадити?
Руслан Павлюк Мер каже що це газ.кантора а вони кажуть,що замовник міська рада. Бардак, не має крайніх. Коли вже кожен посадовець буде відповідати за свої поступки а не лише говорити і обіцяти.І я не гаджу, а висловлюю свою думку,чи це заборонено. А Ви шановний проїдьтеся по всьому місту і подивіться ,що робиться,який бардак!
Роман Сенюк То так пан мер бруківку толкає, замість того щоб доробити покриття на кільці, другу смугу зїзд на вокзал і біля світлофора (вже 2 роки) та нанести чітку розмітку. А взагалі було б доцільно зробити подвійне кільце і толкові зїзди щоб зранку затори не стояли в сторону Франківська аж до заправки ОККО. А може ми б ще озеро застелили вашою бруківкою?
Vik Vasil Історія повторюється, ще у минулому році мали гроші на ці роботи, але ж до виборів було дуже далеко. Тепер ура! Робити, який же я, голова молодець бо ж вибори вже незабаром. Люди, не дайте знову себе обдурити! Реконструкцію хай робить бо це не героїзм, але його обов’язок, але на виборах вмикайте мозок. 😉
Оксана Митник-Бразда Перед виборами посинаються роботи. Це ж заведено в нашій державі.😠
Оксана Копилець Доброго дня. Маю велику надію що під реконструкції буде прибране і озеленення ( тобто ялинки) що покращить видимість для водіїв.

 

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.