У Долині таки створюють центр ПМСД і з квітня заключатимуть декларації з пацієнтами

Січень 27 08:00 2018

‘ Семінар по реформах ПМД з працівниками амбулаторій ЗПСМ та ФАП
23 січня 2018 року в актовому залі Долинської ЦРЛ відбулася нарада-семінар з медичними працівниками амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів. Проводила семінар заступник головного лікаря з медичної частини Ольга Ільчишин.


Ольга Миколаївна ознайомила присутніх з основними етапами реформи галузі охорони здоров’я, проінформувала медичних працівників про заходи, які проводяться в районі по впровадженню реформ на первинному рівні надання медичної допомоги. В районі розпорядженням РДА створено «Медичну раду реформ», до складу якої ввійшли представники районної державної адміністрації, районної ради, керівники закладів охорони здоров’я. Розроблено перспективний план формування спроможної мережі надання первинної медико-санітарної допомоги.

Долинська ЦРЛ підключилась до національної системи eHealth, закуплено 12 робочих місць, в пілотному режимі закладається інформація про пацієнтів. Першочергово в районі необхідно створити некомерційне комунальне підприємство – центр первинної медичної допомоги, забезпечити всі заклади первинного рівня комп’ютерним обладнанням та інтернетом. З квітня сімейні лікарі, дільничні педіатри та дільничні терапевти можуть заключати декларації з пацієнтами. Заступник головного лікаря наголосила на важливість інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення про впровадженню реформи медичної галузі.


По темі:

Вчора, 25 січня, у Долині відбулось засідання 35-ї сесії міської ради.

Першим питанням порядку денного став звіт про використання коштів субвенції Долинською центральною районною лікарнею. Ольга Ільчишин, заступник головного лікаря ЦРЛ, розповіла про досягнення у сфері впровадження сучасних технологій – про це пише Галицький Кореспондент.

“Було закуплено сервер баз даних та програмне забезпечення медичної інформаційної системи «Емсімед», яке пройшло всі рівні синхронізації в системі E-HEALS. Створена можливість зводити дані з усіх користувачів, які існують: реєстратура, сімейні лікарі, УЗД, рентгендіагностика, приймальне відділення, лабораторія, адміністратор інформаційної системи. Розгорнуто кабельну інфраструктуру – 1700 метрів оптично-волоконного кабелю та 3300 метрів кабелю типу «вита пара» для підключення в єдину локальну мережу кабінетів та корпусів”, – сказала Ольга Ільчишин.

Після цього депутат міської ради Тетяна Шафранська запитала її, за які недоліки Долинська ЦРЛ отримала відзнаку “Ганьба міста”. Зазначимо, що така інформація справді з’явилася у листопаді минулого року – зокрема, на сайті Долина LIVE.

Що, дійсно вам вручали таку табличку?” – здивувався міський голова Володимир Гаразд.

Я не можу сказати, за які “заслуги” нам її вручили. На той момент я була у відпустці, але знаю, що група людей зайшла у поліклініку, в кабінет, де, нічого не питаючись і не перевіряючи, зробила такий “напад”, – відповіла Ольга Ільчишин.

Нагадаємо що: 30.01 вівторок у шоу Інспектор міста покажуть місто Долина ВІДЕО-АНОНС

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.