У Долині відбувся міжшкільний КВН

Грудень 13 08:54 2017

«Давайте вірити в чудеса!»

У святковий період особливо хочеться вірити в диво, поринути в казковий світ, зарядитись юнацьким позитивом та адреналіном. Хороший настрій та атмосферу позитиву створило для долинян свято гумору під назвою « Давайте вірити в чудеса!». Міжшкільний КВН з-за організації Долинської міської ради, МБО «Благодійний фонд Долини», ТІЦ «Бойківщина», управління освіти, молоді та спорту Долинської РДА та Дрогобицької ліги КВН «ДаЛеКо» тривав у суботу 9 грудня у приміщенні Будинку школяра.

‘ Своїми гумористичними талантами хизувались школи Долини і не лише хизувались, але й дарували свято присутнім та й, як би це пафосно не звучало, піднімали репутацію закладу, де навчаються. П’ять команд КВН – Бзік (школа №6); «Дім дивних дітей» ( ЗОШ № 5); «Банда» ( ЗОШ №4); « На шпильках і Діма» ( природничо – математичний ліцей) та «Шалена семірка» ( школа №7) боролись за місце під сонцем.

Цікава гра від команд та шалена підтримка від глядачів. В трьох конкурсах – «Фрістайл», «Розминка» та музичне домашнє завдання на тему «У школі і таке буває» команди відривались наповну. За максимальну оцінку в шість балів гра була цікавою та захоплюючою. На свято завітали герої фільму «Роксолана», шкільні психологи, свинопаси, сільські жіночки з молоком, популярні артисти і навіть японці. «Щоб трапилось чудо, слід докласти трішечки зусиль», – запевняли учні.

Не переливки було і зірковим професійним журі –

члени команди « ЗеТеДе» Дрогобицької ліги КВН «ДаЛеКо». В юних гумористах Долини вони бачили не лише своїх колег – вправних гумористів, але й школярів, які безмежно старалися і йшли до перемоги. За шестибальною шкалою оцінювали за кожний конкурс окремо. Після останнього – підбиття підсумків. Розриви між учасниками лише в декілька балів. Всі команди були неперевершені!

І ось довгоочікуваний результат:  зайняте п’яте місце  команда «Бзік»( 64 бали) , четверте місце посідає, команда п’ятої школи під назвою «Дім дивних матусь», третє місце отримує «Банда» – команда Долинської ЗОШ № 4, друге місце команді школи № 7 під гармонійною назвою «Шалена сімірка» і

перемогу здобуває команда «На шпильках і Діма» Долинський природничо-математичний ліцей. Усі учасники отримали цінні призи від спонсорів дійства. Пам’ятні призи та подяки за сумлінну працю у підготовці до заходу отримали й педагоги – організатори шкіл та неперевершений ведучий свята Володимир Костюк.

Хвилини завершального сміху дарували гості – команда ЗеТеДе Дрогобицької ліги КВН «Далеко». Було шалено класно та весело. «Всім учням велике спасибі за участь та подароване свято. Педагогам та Володимиру Костюку за підготовку до свята Ви були неперевершені! Вже в котре переконуємось, що в Долині підростає кмітливе покоління із почуттям гумору – поділилась в мережі Леся Мураль

  Article "tagged" as:
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.