У Долині, Вигоді та Болехові запалали різдвяні ялинки ФОТО

Грудень 19 11:06 2017

‘ Як повідомляли у Долина LIVE 17 грудня у Долині офіційно “запала” різдвяна ялинка. Фотоальбом подій

ДО МІСТА ДОЛИНА ЗАВІТАВ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ!


На зустріч з дивом прийшли дуже багато дорослих і діток. Маленькі учасники разом зі своїми батьками зустрічали свято “Світом мандрує Святий Миколай”. Новорічно-різдвяні свята стартували із урочистого засвітку головної ялинки міста.

Зараз триває розважальне дійство ,,Листи святому Миколаю,, веселі ігри, руханки,загадки, конкурси, сюрпризи. Вчора засніжило, святий Миколай до міста приїхав на санях, головна ялинка міста невимовно гарно прикрашена, а сніг додав їй особливого шарму. Дві креативні ялинки біля будиночка святого Миколая та темтатичний фотостенд є об’єктами для гарних світлин.


У своїй тимчасовій хатинці Миколай спілкується з дітками, а оскільки надворі трохи прохолодно, хатинка маленька, а діток багато, то о 15.00 годині він запрошує на ,,Бал для святого Миколая,,, що відбудеться в приміщенні Будинку техніки, на другому поверсі.
Тож приєднуйтесь, дорогі долиняни та гості міста!

 

У Вигоді відкриття різдвяної ялинки розпочалось 18 грудня десь о 16:25 з промови селищного голови, далі слово мали духовенство селища.

Пізніше на санчатах приїхав Святий Миколай, а дитячі колективи розважали присутніх танцями та привітаннями.

Діти грілись танцями, а дорослі могли почастуватись теплим вином.

Вже о 17.25 розпочалось вогняне фаєр шоу від “Театр Ідей” міста Львів. Після чого чемні діти змогли отримати подарунки.

 

19 грудня, у день Святого Миколая, у Болехові відбулося дитяче свято під назвою «У дитинства край іде Святий Миколай».


Хто не знає святого Миколая? Малий і старий знає про нього. Весь християнський світ вважає його за великого угодника Божого, який допомагає бідним, творить чудеса для нужденних… Неможливо описати очікування кожної дитини, щоб побачити його з ангелами і дарунками. Майже цілий рік усі ми – й дорослі, й малята з нетерпінням очікували цього зимового свята.


19 грудня, у день Святого Миколая, у Болехові відбулося дитяче свято під назвою «У дитинства край іде Святий Миколай». Біля міської ялинки зібралося чимало дітвори – усі хотіли отримати подарунки від Миколая.


Далі діти грали ігри та брали участь у конкурсах, у колі кружляли довкола новорічної красуні-ялинки. Після цього всі гуртом разом з ангелом-помічником кликали святого Миколая. А він не забарився. Прийшов на свято до дітвори. Відтак кожна дитина мала нагоду проявити свої таланти перед св. Миколаєм. Всі діти отримали від Миколая солодкі подарунки, які закупили за кошти міського бюджету.
Отож, наслідуймо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято для нас буде святом Милосердя, святом Доброти, Прощення і Любові до ближніх!

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.