У Долинській школі відкрили Музей Революції Гідності

30 Листопада 20:23 2018

‘ Майдан, який змінив нас усіх. 30 листопада з нагоди 5 річниці Дня Гідності та Свободи в Долинському науковому ліцеї-інтернаті Школа-і відбулось відкриття Музею Революції Гідності. В музеї представлені світлини прикарпатців, активних учасників Революції Гідності ,які виборювали свої права на Майдані .Також в музеї представлені експонати та реквізити подаровані самими майданівцями, протоколи та фінансові звіти Долинської Ради Майдану. Хочемо зауважити, що музей системно поповнюватиметься і кожен може подарувати свій експонат.
Пам’ятаймо, що найбільший ризик у житті – це нічим не ризикувати заради інших. Бо це означає: не вміти віддавати людям тепло і любов, це означає: не вміти любити Всевишнього у самих собі. Пам’ятаймо своїх Героїв ,які віддали своє життя за цінності Майдану, за наше майбутнє, пам’ятаймо їх не тільки, коли проходимо повз стелу «Небесної сотні», пам’ятаймо про них завжди.
Слава Україні і Слава Героям України!

Музей Революції Гідності відкрили у Долинському науковому ліцеї-інтернаті. Він перший такий в районі, що діє при школі. До його створення долучилися вчителі, учні та волонтери. UA: Карпати

Музей Революції Гідності відкрили сьогодні у Долинському науковому ліцеї-інтернаті.

Музей Революції Гідності відкрили у Долинському науковому ліцеї-інтернаті. Він перший такий в районі, що діє при школі. До його створення долучилися вчителі, учні та волонтери.

Gepostet von UA: Карпати am Freitag, 30. November 2018

Історія створення музею в сюжеті ОТБ “Галичина”

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.