У Долинській школі відкрили Музей Революції Гідності

Листопад 30 20:23 2018

‘ Майдан, який змінив нас усіх. 30 листопада з нагоди 5 річниці Дня Гідності та Свободи в Долинському науковому ліцеї-інтернаті Школа-і відбулось відкриття Музею Революції Гідності. В музеї представлені світлини прикарпатців, активних учасників Революції Гідності ,які виборювали свої права на Майдані .Також в музеї представлені експонати та реквізити подаровані самими майданівцями, протоколи та фінансові звіти Долинської Ради Майдану. Хочемо зауважити, що музей системно поповнюватиметься і кожен може подарувати свій експонат.
Пам’ятаймо, що найбільший ризик у житті – це нічим не ризикувати заради інших. Бо це означає: не вміти віддавати людям тепло і любов, це означає: не вміти любити Всевишнього у самих собі. Пам’ятаймо своїх Героїв ,які віддали своє життя за цінності Майдану, за наше майбутнє, пам’ятаймо їх не тільки, коли проходимо повз стелу «Небесної сотні», пам’ятаймо про них завжди.
Слава Україні і Слава Героям України!

Музей Революції Гідності відкрили у Долинському науковому ліцеї-інтернаті. Він перший такий в районі, що діє при школі. До його створення долучилися вчителі, учні та волонтери. UA: Карпати

Музей Революції Гідності відкрили сьогодні у Долинському науковому ліцеї-інтернаті.

Музей Революції Гідності відкрили у Долинському науковому ліцеї-інтернаті. Він перший такий в районі, що діє при школі. До його створення долучилися вчителі, учні та волонтери.

Gepostet von UA: Карпати am Freitag, 30. November 2018

Історія створення музею в сюжеті ОТБ “Галичина”

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.