У Долинському районі за 2017-й рік витратили 2 млн на ремонт доріг, половину з них на округ голови РДА

Січень 24 10:02 2018

‘ У Долинському районі за 2017-й рік витратили два мільйони на ремонт доріг.

Цікавим є той факт, що половину з цих коштів, а саме один мільйон гривень, отримав округ по якому обирався до обласної ради, діючий голова Долинської РДА Юрій Мазур, а наступного 2018 року тут планують освоїти ще один мільйон гривень.

Про це йдеться у відповіді на запит “Галицького кореспондента” до Долинської районної державної адміністрації стосовно цього питання.

Зокрема, майже 600 тисяч спрямували на ремонт ділянки шляху Долина-Велика Тур’я, 400 тисяч – на дорогу селі Надіїв, по 200 тисяч було витрачено на ремонт доріг Вишків-Сенечів та Яворів-Якубів, по 150 – на ділянки Вигода-Новий Мізунь та Старий Мізунь-Кропивник. А по 100 тисяч гривень реалізували на дороги між селами Шевченкове-Підліски, Новошин-Пшеничник та Струтин-Лицівка.

У 2018 ж році на ремонт районних доріг планують витратити 2.6 мільйона гривень. Найбільше – один мільйон – піде на ту ж дорогу Долина-Велика Тур’я.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.