У Долинському суді вчились не піддаватися незаконному впливу політиків ФОТО

Жовтень 26 21:12 2017

Помічник голови суду Ірина Танчак взяла участь у семінарі на тему «Зв’язки з громадськістю в судах»

Помічник голови Долинського районного суду Івано-Франківської області Ірина Танчак 24-25 жовтня 2017 року взяла участь у семінарі на тему «Зв’язки з громадськістю в судах», який відбувся у Львівському регіональному відділенні Національної школи суддів України.

 

Міжнародно-правові стандарти відкритості правосуддя, основи етики спілкування з відвідувачами, організація медіа-супроводу діяльності суду, написання прес-релізу та прес-анонсу були основні теми обговорення на семінарі.

 

 

Учасники мали змогу набути корисних навичок комунікації з різними верствами населення і стати менш вразливими до зовнішнього тиску та потенційного впливу несприятливих факторів, не піддаватися незаконному впливу політиків, бізнесу та заручитися підтримкою як своїх цільових аудиторій, так і суспільства в цілому, адже незалежна і ефективна судова влада – базовий елемент демократії.

Після завершення семінару учасники отримали сертифікати.
Прес-служба суду.

  Article "tagged" as:
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.