У Долинському суді вчились не піддаватися незаконному впливу політиків ФОТО

26 Жовтня 21:12 2017

Помічник голови суду Ірина Танчак взяла участь у семінарі на тему «Зв’язки з громадськістю в судах»

Помічник голови Долинського районного суду Івано-Франківської області Ірина Танчак 24-25 жовтня 2017 року взяла участь у семінарі на тему «Зв’язки з громадськістю в судах», який відбувся у Львівському регіональному відділенні Національної школи суддів України.

 

Міжнародно-правові стандарти відкритості правосуддя, основи етики спілкування з відвідувачами, організація медіа-супроводу діяльності суду, написання прес-релізу та прес-анонсу були основні теми обговорення на семінарі.

 

 

Учасники мали змогу набути корисних навичок комунікації з різними верствами населення і стати менш вразливими до зовнішнього тиску та потенційного впливу несприятливих факторів, не піддаватися незаконному впливу політиків, бізнесу та заручитися підтримкою як своїх цільових аудиторій, так і суспільства в цілому, адже незалежна і ефективна судова влада – базовий елемент демократії.

Після завершення семінару учасники отримали сертифікати.
Прес-служба суду.

  Article "tagged" as:
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.