У Долині підняли ціну на проїзд у маршрутках

30 Жовтня 14:22 2019

Чергове покращення життя долинян. Якщо у випадку з тарифами на воду Водоканал хоч якісь дає обгрунтування та розрахунки і це наше комунальне підприємство, то підвищення тарифів від приватних перевізників взято просто зі стелі.

Про це повідомив Михайло Кепещук 

Коментарі учасників групи Долина LIVE

Andriy Pishko Всі підняли тарифи ще з 01 вересня цього року, там де ОДА , РДА затверджує тариф на 20%. Ситуація така, що долар падає , а ціни ростуть. По всій країні перевізники вимагають збільшити проїзд .
Андрій Шведів В нас як не в людей, долар паде ці ни ростуть… тарифи піднімають за рахунок мін. зарплати
Igor Dzudzilo І від весни (чи від січня) не збільшилась вартість ПММ. Що там пишуть про “збільшення роздрібних цін на паливо-мастильні матеріали…? Автопарк треба оновлювати, бо їздять самі “розвалюхи”. Це під шумок з водою і водовідведенням? Світлофор нехай “реанімують” на перехресті Незалежності-Обліски, бордюрів на пр.Незалежності вже майже немає, особливо коло “Просвіти”, буси і таксі заїжджають прямо на тротуар…
Igor Borynets В Києві є маршрутки по 7 грн, і відстань там може бути понад 15км. Для Долини така вартість не обгрунтована, як на мене.
І зарплати в Києві, ймовірно, вищі ніж в невеликому місті.
Ivan Dyriv Іншого і не треба очікувати, коли далі обрали головою бізнесмена
Михайло Федай Міська влада таке приймає на ура завдяки ручному виконкому. Звісно, там є й своє лоббі чи “смотрящий”, як кому зручніше, хто постійно відстоює позицію перевізників, а не пасажирів.
Галина Даляк Сьогодні вода , завтра проізд піісля завтра повітря за все платити… а нам платять зарплати не дають гірське відмінили,ще би з вашою допомогою тай хворіти заборонили…

 

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.