У Долинську амбулаторію закупили мікроскопи та аналізатори

17 Квітня 15:53 2019

Як розповіли в прес-службі Долинської РДА, в медзаклад надійшли два сучасні мікроскопи та аналізатори, завдяки яким можна якісно та швидко здійснювати лабораторні дослідження. Їх закупили в рамках мистецького благодійного проекту «Живопис на склі», який вчетверте відбувався у Гошівському монастирі у грудні минулого року.

Тепер лаборант упродовж п’яти хвилин, максимально точно може виконати необхідні аналізи, на які раніше дітки та батьки очікували більше часу.

Настоятель Гошівського монастиря отець Вінкентій, будучи одним із ініціаторів доброчинного задуму, пригадує, як під покровом Гошівської Богородиці проходив художній пленер та щиро радіє результатам спільної праці художників, організаторів та небайдужих меценатів.

Зазначимо, що картини, які створювали українські та закордонні митці представляли на аукціоні у Національному заповіднику «Софія Київська». Зібрані кошти спрямували одразу в три райони Івано-Франківщини – Долинський, Городенківський та Коломийський на підтримку соціальних закладів, які потребували фінансування. Інформація ГК

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.