У Долину привезли бебібокси ВІДЕО-розпаковка

Грудень 22 20:13 2018


Добра справа
17 грудня о 15:19 ·
Шановні жителі міста Долини, Долинського району!
Сьогодні, 17 грудня, Управління соціального захисту населення Долинської РДА отримало «ПАКУНОК МАЛЮКА». Отже, всіх хто народжував вересень – грудень і не отримали «ПАКУНОК МАЛЮКА» при виписці, запрошуємо його отримати в Управлінні соціального захисту в приймальній на другому поверсі.
Тим, хто писав заяву на отримання “Пакунка малюка”для отримання треба мати паспорт та ідентифікаційний код. Якщо пакунок прийде отримати хтось з рідних – паспорт та ідентифікаційний код заявника, а також свій паспорт та код

А вже 22 грудня відео детальної розпаковки поширила Іванна Шершень


Огляд “Пакунку малюка» (бебі бокса)👼🏼 Нарешті у Долині☺️
Пакунки можна отримати з 17 грудня в Управлінні соціального захисту населення Долинськоі РДА, тим родинам, які народили у вересні-грудні.
Чесно, думали, що вже не отримаємо🤪адже нашій Домініці вже два місяці
Але ні, пакунки дійсно від нашого уряду дійшли і у Долину) хоч із запізненням у більше ніж три місяці)
Дуже було цікаво поглянути, що там😅 сподіваюсь і вам також! Додивіться обов`язково відео до кінця і не забувайте про❤️
На мою думку, це класна ідея, роздавати при народженні дитини такі бебі бокси. Потрібно ще доопрацювати деякі моменти і взагалі супер буде!
Дякуємо за такий пакунок малюка, який ми забрали якраз на саме свято Миколая🎁❤️

Огляд “Пакунку малюка» (бебі бокса)👼🏼 Нарешті у Долині☺️ Пакунки можна отримати з 17 грудня в Управлінні соціального захисту населення Долинськоі РДА, тим родинам, які народили у вересні-грудні. Чесно, думали, що вже не отримаємо🤪адже нашій Домініці вже два місяці Але ні, пакунки дійсно від нашого уряду дійшли і у Долину) хоч із запізненням у більше ніж три місяці) Дуже було цікаво поглянути, що там😅 сподіваюсь і вам також! Додивіться обов`язково відео до кінця і не забувайте про❤️На мою думку, це класна ідея, роздавати при народженні дитини такі бебі бокси. Потрібно ще доопрацювати деякі моменти і взагалі супер буде!Дякуємо за такий пакунок малюка, який ми забрали якраз на саме свято Миколая🎁❤️#бебибокс #пакунокмалюка #пакунокмаляти #бебібокс #бебібоксукраїна #принцесадомініка #Долина

Gepostet von Іванна Шершень am Samstag, 22. Dezember 2018

Коментарі в групі Долина LIVE

Краще дати готівкою мамі 5 тис грн чи бебібокс?


Любов Крапцова 5 000! Мама буде знати, що їй треба купити для СВОЄЇ дитини.


Natalya Nata 5000! Через 3,5 месяців не зовсім актуально..


Тетяна Воробець Поправка,пакунок коштує не 5000грн,а 3049,60грн.Любов Крапцова А списали 5 000 грн! На кожного малюка!


Тетяна Винницька Було б добре підписати договір з магазином дитячих речей, щоб батьки новонародженого могли на певну суму там взяти ті речі, які їм будуть дійсно потрібні. А держава знатиме, що кошти тратяться на дитину, а не інші речі.


Оля Воловик Найкраще,щоб давали сертифікати! Тому що не у всіх перша дитинка,у когось від старших залишились речі,ковдрочки та інше. А на 5000 грн можна і суміш(у кого немає молока),і пляшечки і памперси,які підходять дитині) на базарі краще? Якісні речі не дешеві,тому чи базар,чи магазин майже немає різниці.


Михайло Кривень Краще гроші і мама з татом купить телевізор.


Marjana Chornozhytska було би краще інтернет магазин, або звичайний дитячий магазин, дали би сертифікат на 5000 і бери що хочеш! зараз зима! нічого зимового! хоть би рукавички і шкарпеточки теплі:( а папмперси ці просто ужасні! коли немовля попісяє воно довший час знаходиться у мокрому памперсі☹ самі чиновники би їх носили!!!!


Natalu Mutsak На мою думку, «пакунок малюка» досить корисно бу було для мамочок у пологовому, а не тоді коли дитині майже 4 місяці.


Таня Свистун Я родила у вересні,пакунок отримала тепер.Речі давно малі.Той пакунок не тягне навіть на 1000 грн. не те що на 5000. Як завжди вкрали і списали більшу половину грошей.То лиш реклами було про бейбі бокс:круті,якісні речі,буде вчасно. ВСЕ ПОВНА ТРИНДЬОЖ.Хоча в тій державі не дивуюсь ні чому.


Михайло Кепещук Звичайно, що краще кошти – тому що наприклад одяг чи паленки можуть залишитися від першої дитини ( або передадуть родичі/знайомі), памперси далеко не всім дітям підходять і ще питання як вони дитині корисні ітд. Про закупівельні ціни вмісту цього “бебібоксу” вище написали. Виключення тільки якщо мова про неблагополучні родини які є на обліку в органах опіки та піклування…

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.