У Герині хочуть перекрити дорогу через сміття

21 Листопада 10:03 2019

Сміття, яке виявили на земельній ділянці 26 березня у селі Герині на Прикарпатті, досі не вивезли.

За фактом забруднення земельної ділянки поліція відкрила кримінальне провадження. Старший слідчий Долинського відділення поліції Богдан Дяків повідомив, що зараз триває повторна експертиза щодо наявності шкідливих речовин, пише UA: Карпати.

Лабораторні дослідження води у селі показали присутність шкідливих речовин: з 11 криниць, у яких відібрали проби, – тільки у 3 вода придатна до вживання. Решта забруднена.

Власники земельної ділянки зі сміттям – сім’я Криховецьких. Сільський голова Герині Віктор Макара просив Криховецьких самотужки вивезти відходи – вони відмовилися. Натомість запропонували позбутися сміття за рахунок сільського бюджету. Оскільки забруднена земельна ділянка приватизована, сільрада за це не братиметься. Та й вивозити нема куди  – Болехівський полігон сміттєзвалище не приймає, в Долині теж відмовилися.

Роман Марінець, який живе за 50 метрів від ділянки, де зберігається сміття, і в якого загинуло 29 сімей бджіл у травні, повідомив, що записався на прийом до голови облдержадіміністрації:

“Ми зараз збиратимемо підписи, і якщо рішення не ухвалять, – перекриємо дорогу міжнародного значення”, – попередив він.

Відео у групі ДОЛИНА LIVE поширила Руслана Полівчак

По сусідству із сміттєзвалищем жителі села Герині, що на Долинщині, живуть більше пів року. Про цю проблему в нашому ефірі ми говорили на початку червня, втім невирішеною вона залишається і досі. Громада бідкається: господарі 19-ти соток із сміттям лад на своїй ділянці не навели, а от чи поніс хтось покарання за несанкціоноване сміттєзвалище сьогодні з’ясовувуємо в ефірі програми «Тема дня» з Віктором Макарою – сільським головою Герині та жителями Ігорем Костюком і Романом Марінцем.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.