У міській раді Долини почали фіксувати авто на газонах ФОТО

Грудень 28 16:15 2017

В нашому місті є достатньо автостоянок, але багато власників продовжують паркувати свої авто, де заманеться. Таким чином, у залізному полоні опиняються не лише  проїжджі частини вулиць  і пішохідні  доріжки, але й прибудинкові території,  дитячі майданчики, зелені  острівці відпочинку.

 

 

 

 

 

Автопорушники створюють великі  незручності й іще більші  небезпеки. Далі  так тривати не може, настав час наводити порядок! – попереджають у міській раді

На доручення  міського  голови Володимира Гаразда  відділ інспекції почав проводити в  усіх мікрорайонах міста з  автовласниками  профілактично-роз’яснювальну роботу. Патрульні й інспектори  відділу інспекції  вже  здійснили обхід прибудинкових територій по  проспекту Незалежності, 2,4,4а,19,15,13, вулиці  Чорновола, 2,4,6,8,10,12,14,16,18 та продовжують  відвідини інших прибудинкових територіях згідно графіку, про що свідчить фотофіксація стихійних паркувань.

Нагадуємо, що відповідно до п. 2.17.12 Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку в м. Долина забороняється залишати транспортні засоби на тротуарах, газонах, пішохідних доріжках. За порушення правил паркування  чинним  законодавством  передбачена адміністративна відповідальність. Днями  Верховна рада України  у другому читанні прийняла законопроект № 5364, який  посилить відповідальність  водіїв за  неправильне паркування. Тож, аби згодом не сплачувати великих штрафів, закликаємо автовласників паркуватись правильно, у визначених для цього місцях.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.