У Мізуні перевірили платформи і автомобілі із деревиною

Серпень 08 18:41 2018

‘ 8 серпня на Долинщині затримали вагони з лісом з метою перевірки незаконного вивезення деревини. 

Про це повідомили у спільноті Долина LIVE. Натомість у Державному підприємстві “Вигодське лісове господарство” повідомили, що 8 серпня 2018 року у селі Новий Мізунь правоохоронцями була проведена перевірка документів на лісопродукцію, навантажену на платформи та лісовози. Лісопродукція заготовлена та навантажена на верхніх складах у Собольському, Солотвинському, Бистрівському лісництвах Вигодського лісгоспу. Вся лісосировина є промаркована, прочіпована та має відповідні супровідні документи. Жодних офіційних повідомлень про невідповідність чи будь-які порушення з боку місцевих правоохоронних органів до ДП «Вигодський лісгосп» не надходило.

Частина продукції з пунктом розвантаження Нижній склад Вигодського лісгоспу подана на площадку і розвантажена. Інша частина лісопродукції продана ТзОВ «Уніплит» на умовах поставки Верхній Склад – ВЗК. Це товариство є власником вузької колії та рухомого складу (вагони) ВЗК. Всі підрозділи Державного підприємства «Вигодське лісове господарство» працюють у штатному режимі. Місцевою поліцією та представниками прокуратури проводиться перевірка щодо законності вивезення деревини. Лісничий спілкується із представниками органів правопорядку.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.