У Мізуньському лісництві садили ліс

Квітень 03 10:50 2017

У ДП “Вигодський лісгосп” повідомляють про початок весняного лісовідновлення

Сьогодні лісокультурниці разом працівниками Мізуньського лісництва виїхали у для висаджування лісу на двох ділянках, загальною площею 2,2 га. Ліс на цих ділянках зрубаний у 2016 році, і тепер лісівники відновлюють ділянку створюючи нові культури бука, модрини, ялиці, сосни, загальною кількістю 8 800 штук. Усі саджанці були вирощені у власному лісонасіневому центрі Шевченківського лісництва. Дощова погода сприятиме приживлюваності молодих пагінців.

По дорозі на ділянку, нас зустріла вогняна саламандра, квітень у цих земноводних – період народження личинок.

У державному підприємстві «Вигодське лісове господарство» цьогоріч планують провести лісовідновлення на площі 84,4 га, де буде посаджено майже 361,4 тис. шт. сіянців дерев основних лісоутворюючих порід, з них майже 50 тис шт. це модринові сіянці.

Щорічно обсяги лісовідновних робіт на землях державного лісового фонду лісгоспу становить більше 400 га. Більш детально можна прочитати тут http://www.vygodalis.com/?m0prm=13

Лісокультурна кампанія в лісгоспі триває.

  Article "tagged" as:
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.