У пологовому відділенні Долинської ЦРЛ за 10 днів 2018 народилось 8 дівчат і 2 хлопчики

Січень 12 15:38 2018

У пологовому відділенні Долинської ЦРЛ у новорічну ніч народилися два малюки. Першою з’явилася на світ дівчинка. Зі слів медиків, це гарний знак, адже коли у Новому році на світ першою народжується дівчинка, то він буде мирним.

Лікарі розповідають, що дівчинка народилася одразу ж після того, як куранти пробили Новий рік – а саме об 00. 10. Проте вона була не єдиною дитиною, яку новорічна ніч подарувала Долинщині, раненько на світ з’явився “козак”.  За 10 днів 2018-го прийняли роди у 10 породіль. Серед народжених – 8 дівчат і 2 хлопчики. Як зазначають астрологи, у рік Жовтої Собаки з’являться на світ загадкові особистості. Маючи звичайну зовнішність, вони будуть підкорювати, пробуджувати зацікавленість до протилежної статі. У чому їх секрет? У гармонійно розвиненої особистості, врівноваженості, спокою, стабільності і неприступності. Таку людину завжди хочеться завоювати, підкорити, запропонувати  більше. Тому діти, народжені в 2018 році, в більшості своїй, подорослішавши, знаходять велику любов і щастя в житті.

От за минулий 2017-ий рік у пологовому відділенні Долинської ЦРЛ на світ з’явилось 495 малят, серед них 254 хлопчики і 241 дівчинка. Отож, бажаємо новонародженим та їхнім батькам великого щасливого майбутнього!!! – інформація з сайту Долинської міської ради

фото ілюстративне

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.