У школах та садочках Долинського району оголошений карантин

20 Лютого 08:22 2018

‘ 19 лютого перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Громиш провів засідання районної комісії з питань ТЕБ і НС, на якому розглянуто питання про стан захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції у закладах загальної, середньої та дошкільної освіти на території району.

З даного питання доповіли начальник управління освіти, молоді і спорту районної державної адміністрації Віталій Олійник, заступник головного лікаря центральної районної лікарні Володимир Фотуйма та начальник Долинської міськрайонної філії ДУ Івано-Франківський лабораторний центр МОЗ України Михайло Петрушка.

За підсумками засідання рекомендовано: управлінню освіти при перевищенні порогу захворюваності на грип та ГРВІ на 20 відсотків призупиняти освітній процес у закладах загальної, середньої та дошкільної освіти на території району, медичним закладам району – проводити моніторинг рівня захворюваності на грип та ГРВІ.

Схоже карантин об’явлений до кінця тижня, але в разі необхідності буде продовжений.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.