У школах та садочках Долинського району оголошений карантин

Лютий 20 08:22 2018

‘ 19 лютого перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Громиш провів засідання районної комісії з питань ТЕБ і НС, на якому розглянуто питання про стан захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції у закладах загальної, середньої та дошкільної освіти на території району.

З даного питання доповіли начальник управління освіти, молоді і спорту районної державної адміністрації Віталій Олійник, заступник головного лікаря центральної районної лікарні Володимир Фотуйма та начальник Долинської міськрайонної філії ДУ Івано-Франківський лабораторний центр МОЗ України Михайло Петрушка.

За підсумками засідання рекомендовано: управлінню освіти при перевищенні порогу захворюваності на грип та ГРВІ на 20 відсотків призупиняти освітній процес у закладах загальної, середньої та дошкільної освіти на території району, медичним закладам району – проводити моніторинг рівня захворюваності на грип та ГРВІ.

Схоже карантин об’явлений до кінця тижня, але в разі необхідності буде продовжений.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.